Už o nás vědí na celé Praze5. V tomto článku z Pražské pětky je vše podrobně popsáno :))
Jak tak koukam na ten clanek, tak je mi jasny ze nam nikdo s uklidem nepomuze ![]()
Datum je trochu “out”
To je 14.4. jeste nejaka jina akce?
to je novinarska kachna ![]()
Nemel jsi Michale na mysli “sotka” ? ![]()
IMHO: Ten “sotek” radil mnohem vic, v clanku je vice nepresnosti, ktere si redaktor chybne z naseho telefonatu poznamenal, ale princip, zda se pochopil… ;o)
a sprasil aj Tvoje meno… ja by som sa mu podakoval ![]()
podivej co sem nasel ![]()
http://blog.lide.cz/ilblog/2005/04/09/91
Kazdopadne clanek funguje i se spatnym datem, protoze se me nedavno jeden na Barandove bydlici pribuzny ptal, jestli tam jdu. Tak mozna budou i nejaci zucastneni negeocacheri. (pravdepodobne nejmin jeden)
Ono tam stejne asi neni dostatek detailu, aby se clovek jeste nemusel podivat na internet. Adresa na gc.com je nastesti dobre a tam uz to snad najdou.
To trochu vypada, jako bychom patrili k tem vojackum… ![]()