1. Kačerský bál

Jestliže si zemědělci mohou dovolit uspořádat ples V žitě, výrobci ložních textilií Ples pyžamový, ornitologové Sokolský, spoluobčané bez přístřeší Baráčnický, nenapravitelní repetenti Univerzitní, či nevábné sufražetky ples Erotický, je nejvyšší čas uzavřít tento kruh o chybějící článek.

Tímto Vás zveme na náš 1. Kačerský bál, který se uskuteční 18. dubna blízko Českých Budějovic.

Více v cache: [cache]GC1MMEX[/cache]

Jenom mini dotaz pro přespolní, je možné se tam někde ubytovat? :slight_smile: Díky.

Ubytování se samozřejmě dá zajistit, neříkám že přímo v tom objektu, ale někde poblíž určitě bude nějaký penzion. Zkusím se podívat a když tak hodím nějaký odkaz.

Kdyby vás bylo víc, anebo skromnějších, je možno vás uložit u nás na škole - ve vašich vlastních spacácích :slight_smile: — sice je to bohužel na druhém konci města, zato by to bylo zadarmo :slight_smile:

Stačí se ozvat.

Jak již napsal Citecka, tak ubytování ve škole je možné pro větší skupinu lidí, Je asi zbytečné to zajišťovat pro dva lidi. V případě zájmu kontaktujte Citecku.

A pro menší skupiny je další nabídka. Není to sice v místě konání, ale je to nejbližší možné přespání a za nízké ceny. Není to úroveň hotelu se třema hvězdama, ale přespat se dá.

http://www.cakrma.cz/index.html
http://www.pensionrex.cz/

Super, díky moc za info :slight_smile:

Dovolím si připsat ještě naši kulturní akci pro kačery, tentokrát spíše Moravské. 7. března Vás zveme na
<b> <a href="GC1GTNH Country event (Event Cache) in Zlínský kraj, Czechia created by Pawnee team event (GC1GTNH) </a> </b> Detaily v listingu. Spaní zajištěno. Guláš a pivo taky.

Kacersky bal,to zni lakave…skoda ze to mame prece jen trosku dal.:(…ale treba by si moje lepsi polovicka chtela udelat mensi vejlet B) zkusi to nadhodit a uvidim.
Co se tyce druhe akce,je to sice podstatne bliz,ale country nas moc nebere.

Kačerský bál!!! A s tombolou!!!
Jedemééééééééééé. :wink:

Tak to si necháme líbit. Bál, tombola, kačeři. Jupííííííí !!!

Na 1.kačerský bál už se moc těšíme:) snad vymyslíme te nejlepší převlek:)

Předprodej lístků byl zahájen na 2. jihočeském GEO MDŽ, kde bylo prodáno prvních cca. 40-50 lístků. Máte-li zájem o lístky na ples, tak mě prosím kontaktujte skrze email, kdy domluvíme předání a zaplacení.

V předprodeji máte šanci si vybrat své místo a určit u koho budete sedět. V průběhu plesu se samozřejmě budeme pohybovat, ale rádi předejdeme nějakým neshodám.

Náhled na uspořádání sálu máte zde:
http://chemic77.cz/ples/sal.jpg

A náhled na zasedací pořádek :), najdete zde:
http://chemic77.cz/ples/rezervace.doc

Ahoj kamarádi a kamarádky, kolegové a kolegyně, kačeři a kačerky… rád bych upozornil na zbývající místa na 1. Kačerském bálu.

Chcete-li se dobře pobavit a zažít drobet té srandy, tak neváhejte a přihlašte se. V Budějovicích a v blízkém okolí najdete velkou spoustu kvalitních keší.

Ahoj Michal

Ahojky, akce se mi líbí:-) Jsme přece jen dobří tanečníci, bohůžel až z Ústí n.L. Což by taky nevadilo. Já jsem navíc Kačer bubeník, takže jedu shodou náhod v sobotu do Budějovic na kurz bubnů a následně orientální galašou, které se koná ve stejný den. Tak snad jedině, že bych věděl od kolika hodin a kde je ples, pak se uvidí:-)

Pokud ještě někdo váhá s tím jestli přijet či ne. Tak bych Vám rád nabídl možnost přespání v prostorách školy, která se nachází v centru města České Budějovice. Tuto příležitost využije již několik dalších kačerů z Prahy, takže se tam určitě nebudete nacházet sami. Jedinou povinností je zajistit si svou přikrývku (spacák nejlépe). Podložky na spaní jsou zajištěny (matrace).

Takže pokud přespání bránilo vašemu příjezdu, tak nevájte a přijeďte. Volných míst je dost. Druhý den můžete alkohol nechat vyprchat na zdejších krásných keškách. :slight_smile:

Ahoj chemic77