gratulacia Barbovi k 100vke, klub sa nam pekne plni ![]()
Taktéž gratulujeme Barbovi, M+P+A+E
Barbo, srdecne gratulace k ziskani Tve 100vky, obvzlast kdyz padla na nasi kesce THE MERIDIAN ve velice peknem prostredi sumavskych hvozdu!
Barba za to vzal a už má taky tři cifry. Kos a pašák. Tak hodně štěstí a zdraví a hurá s kosou a nůší na ty stovky dalších cachí… ![]()
Gratuluju!
Ja se pripouji s gratulaci vsem, kteri dosahli 100, ve statistice to nejak nejsem schopen presne zjistit.
Doufam, ze jsem na nekoho nezapomel
.