100 - gratulace

Milancer a Dorcadion dosáhli na Vysočině 100. Sláva jim a hodně úspěchů i do té další!

Taky se přidávám :slight_smile:

Tiez gratulujem :-))))

Mame teda uz klub 100vkarov :)))

Gratulace ke 100vce - pekne nacasovani! :slight_smile:

Dik moc vsem. Vikendova akce mi pridala 10 klasickych a jednu event cache.

Ale taky to neni az tak presny, mam tam 2 cache dvakrat.

Dorcadion + Petra, Arwen a Eowyn děkují za gratulace. Teď už to nepůjde tak rychle, Prahu a okolí jsme “vyzobali” a tak nám zbývají hlavně vzdálenější cache. No, alespoň si je víc užijeme. Kromě toho jsme sbírali i Locationless a ty nejsou tak náročné na cestování jako klasické cache…