Milancer a Dorcadion dosáhli na Vysočině 100. Sláva jim a hodně úspěchů i do té další!
Taky se přidávám ![]()
Tiez gratulujem :-))))
Mame teda uz klub 100vkarov :)))
Gratulace ke 100vce - pekne nacasovani! ![]()
Dik moc vsem. Vikendova akce mi pridala 10 klasickych a jednu event cache.
Ale taky to neni az tak presny, mam tam 2 cache dvakrat.
Dorcadion + Petra, Arwen a Eowyn děkují za gratulace. Teď už to nepůjde tak rychle, Prahu a okolí jsme “vyzobali” a tak nám zbývají hlavně vzdálenější cache. No, alespoň si je víc užijeme. Kromě toho jsme sbírali i Locationless a ty nejsou tak náročné na cestování jako klasické cache…