Dovolte mi pratele oznamit, ze Filip se v utery 11.12.2007 stal v "Brne" dalsim kacerem s 1000 nalezy. Vse probehlo hladce a timto mu gratuluji. Doufam Zbynku, ze Te tim moc neznervoznil:D:D:D
Jirka
Dovolte mi pratele oznamit, ze Filip se v utery 11.12.2007 stal v "Brne" dalsim kacerem s 1000 nalezy. Vse probehlo hladce a timto mu gratuluji. Doufam Zbynku, ze Te tim moc neznervoznil:D:D:D
Jirka
Wow! To jste jich museli dát alespoň 40, ne? :o
Abych nezapoměl - GRATULUJI!!!
Tak to gratuluju - byl to peknej skok! At se Ti zavislost slibne rozviji dal a at pribyva hodne zazitku, protoze to prece neni jenom o cislech… ![]()
no kdyby 40 - asi tak 60, ne?
taky gratulujeme, snad se ted aspon na ty vanoce trochu uklidnis ![]()
Koukám koukám a rovnou gratuluji. Až budeš mít vycházku, klidně se zastav a já tě vemu na nějakou tu krabičku, samozřejmě zcela tajně.
Teda Filipe, to jsem vubec netusil, ze jsi nejen radne poskocil, ale i preskoci tuhle lat! To gratuluju a nemam slov ![]()
Jo jo, gratuluju gratuluju gratuluju! Když jsem Tě viděla v tom Brně, jak jsi rozjetý, tak jsem nepochybovala ani chvilku. Dost slušný finiš! Jen tak dál.
Veká gratulace pro pana Moskyta…ať zustanou jeho křidélka co nejdéle nepřistřižená.![]()
Moskyt jako druha bila Astra to taky pekne vali. Tak at Ti to slape i dal.