100vka-gratulacia

Prague Panorama privitala 100ho geocachera, gratulujem :)))))

a co jsem procital logy tak taky Milanovi a Tonimu , kteri ji “adoptovali” :wink:

Kdyby jednoho - stastlivci byli hned dva -totizto obe polovicky teamu BalkanSabranje. :slight_smile: Takze timto podekovani Milanovi, bez jehoz pricineni by se cache urcite stovky nedockala. A dejztopambu, aby prinesla hezke zazitky jeste mnoha lidem.

Urcite by bylo zajimave spocitat si jednotlive nalezce podle zeme puvodu, to by asi byl docela reprezentativni vzorek geoturistu…