Prague Panorama privitala 100ho geocachera, gratulujem :)))))
a co jsem procital logy tak taky Milanovi a Tonimu , kteri ji “adoptovali” ![]()
Kdyby jednoho - stastlivci byli hned dva -totizto obe polovicky teamu BalkanSabranje.
Takze timto podekovani Milanovi, bez jehoz pricineni by se cache urcite stovky nedockala. A dejztopambu, aby prinesla hezke zazitky jeste mnoha lidem.
Urcite by bylo zajimave spocitat si jednotlive nalezce podle zeme puvodu, to by asi byl docela reprezentativni vzorek geoturistu…