Ahoj kdo se přida na hledáni kešek v Brne dnes v noci zatim jsme 3
o jake kešky se jedná neni určeno po domluve jak kdo bude potřebovat ![]()
tak dnes nestiham …jestli pujdete jeste jindy tak se k vam pridam
pujdem ješte jednou nejspiš zitra večer cca sraz 22:45 na hlavasu
no tak pokud je zítra 21.4. a je to úterý, tak bych možná aji mohl. Byla by to pro mě první akce takovýho druhu. "snad mě naši pustí". No myslim to vážně, ale nechci vyznít jako malej jarin. Pokud byste byli ochotní vzít do party jednoho "studentíka" tak se mnou počítejte. (pokud máte nějaký pochybnosti, tak ve středu máme ředitelský volno)
je videt, ze prijimacky se blizi a decka dostavaji volno ![]()
jo, to je přesně vono ![]()
ok tak že v 22:45 pod hodinama jsem zvedav kolik tam bude lidi
a nezapomen te si vzít gpsky
podle tech se take pozname jo?