2.Hanácké Geotvarůžek

se uskuteční předběžně 20.10.2007. Přesné datum bude včas oznámeno v podobě listingu.

[cal]20-10-2007[/cal]

bezva, uz se tesim, to se zas nadlabnem!:slight_smile:

To je tedy hodne predbezne :slight_smile: kdyz si uvedomim, ze je leden :slight_smile: Mohu prijet i kdyz tvargle nemusim? :slight_smile:

[quote] JedlaTeam: To je tedy hodne predbezne :) kdyz si uvedomim, ze je leden :) Mohu prijet i kdyz tvargle nemusim? :) [/quote]

Tož určitě!!!

Je to opravdu hodně předběžně, ale je to z toho důvodu, aby s termínem mohli počítat i Ti, na které se vloni nedostalo. Byli jsme omezeni pouze na 40 míst, ale letos mám domluvenu celou hospodu (cca 100 lidí).

Budu se těšit

Předběžně přihlašuji 3 kačery. Je to ještě hóódně daleko, ale už teď se těšíme.

Na dobré zprávy není nikdy brzo! [:D] Už teď se všichni těšíme.

Hurá, hurá, předpokládáme, že dorazíme v kompletním počtu 2[:D] [:D] + 1[&]

Moc se těšíme!