se uskuteční předběžně 20.10.2007. Přesné datum bude včas oznámeno v podobě listingu.
[cal]20-10-2007[/cal]
se uskuteční předběžně 20.10.2007. Přesné datum bude včas oznámeno v podobě listingu.
[cal]20-10-2007[/cal]
bezva, uz se tesim, to se zas nadlabnem!![]()
To je tedy hodne predbezne
kdyz si uvedomim, ze je leden
Mohu prijet i kdyz tvargle nemusim? ![]()
[quote] JedlaTeam: To je tedy hodne predbezne :) kdyz si uvedomim, ze je leden :) Mohu prijet i kdyz tvargle nemusim? :) [/quote]
Tož určitě!!!
Je to opravdu hodně předběžně, ale je to z toho důvodu, aby s termínem mohli počítat i Ti, na které se vloni nedostalo. Byli jsme omezeni pouze na 40 míst, ale letos mám domluvenu celou hospodu (cca 100 lidí).
Budu se těšit
Předběžně přihlašuji 3 kačery. Je to ještě hóódně daleko, ale už teď se těšíme.
Na dobré zprávy není nikdy brzo! [:D] Už teď se všichni těšíme.
Hurá, hurá, předpokládáme, že dorazíme v kompletním počtu 2[:D] [:D] + 1[&]
Moc se těšíme!