Zdravím všechny návštěvníky proběhlého geopotlachu, chtěl bych vás moc poprosit o vyzvednutí všech TB a geocoinů, abychom mohli tuto akci oficiálně uzavřít a archivovat.
Také bych měl prosbu a přání, aby jste se logovali správně… akce proběhla v sobotu 4.11.
Těší nás, že hospodu navštěvujete dál :-), ale ti co logují návštěvu hospody jindy než 4.11. nelogují návštěvu geopotlachu. Totéž platí i o logování TB a GC… je v tom pak zbytečný zmatek. Cache snad také nelogujete s jiným datumem než jí navštívíte. Jukněte se na to prosím.
Ještě poslední prosba, viděl jsem na geopotlachu i nějaké kamery, bude někde k dispozici filmový záznam?
Záznam o délce cca 18 minut dodám při nejbližším setkání. Stejně tak i fotografie. Zvláště ty z ranní exhumace unavených kačerů na faře jsou dobré :-))
A vopravdu musíme čekat na další setkání, nešlo by to dát někam na FTP, abychom si to my nedočkaví mohli stáhnout dříf???. No a asi bych uvítal i záznamy od jiných kameramanů-účastníků potlachu! Dík předem
FTP nevím co je ale předpokládám, že to souvisí nějak s internetem. Bohužel nemám možnost to hodit na nějaký server. Vše co jsem nafotil má cca 70 MB, video pak 4 GB. Něco zkusím vybrat a poslat mailem. Zbytek osobně na DVD. Ze Strakonic to do Vodňan zase tak daleko není, tak si třeba někdy udělám výlet :-))