2. Plzenecky geopotlach - DOPRAVA

Zdravim kolegy (zejmena Zapadocechy :-)), kteri se chystaji na vyse uvedenou veselou akci (dale jen 2PG).

DOTAZY:

  1. Jede nekdo z Karlovarskeho kraje na 2PG? (odpovim si sam - jede - Mosafer, Galdra a mozna i dalsi)

  2. Cim se dotycni dopravi? Autem? Vlakem?

  3. Nejel by nekdo se mnou - at uz VLAKEM (nabidka CD s nazvem Sone+ - za 160,- Kc pro 2 osoby na jeden den kamkoli po CR, snad by to melo fungovat) nebo AUTEM (mym vlastnim - predpokladam prispevek na benzin).

  4. Pripadne mohu-li pristoupit NEKDE do NECIHO AUTA tim smerem (opet predpokladam prispevek na benzin - tentokrat z me strany :-))?

Dekuji za nabidky a odpovedi… rad nekoho svezu / se s nekym svezu - jet sam autem je neekonomicke i neekologicke - setrme nase lesy :-)!

TEA_CR (kontaktujte pres profil nebo email)

Ja nenabizim ani svezeni ani se nechci vecpat nekomu do auta, ale mam dotaz zda nekdo na ten samy event nejede z Prahy z Hlavaku, jsme aktualne dva a chceme co nejvetsi slevu :smiley:

No ja budu asi pro tenhle ucel nepouzitelny, ponevadz minim jet driv a par pikslicek zakousnout v Plzni cestou. Takze asi autobusem v 7 hodin. Ale jestli nejako zaspim, mozna i ten rychlik v 9:15 bude nakonec dobry. :slight_smile:

Po vcerejsi BRUTALNI ZIMNI CYKLOZACHRANNE AKCI HO VEZU - trochu stesti (<a href"=(TBRRW9) The Fraher Family Geocoin - Border's Green Coin">detaily a fotky) pro vsechny ucastniky (i neucastniky) 2. Plzeneckeho geopotlachu. Kdybych chtel lobbovat, tak napisu: DEJTE MI SVUJ HLAS A JA VAS NECHAM SAHNOUT :-), ale tak peknou (a zrejme i vzacnou) minci chci udelat radost vsem…

TEA_CR

tedy klobouk dolu :slight_smile:

http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=327774

Tez si prihreji polivcicku:

Zitra rano vyrazime geovozem s Dr.PP se zamerem navstivit par kesi okolo Plzne, predevsim pak Operaci Antracit (no asi tam bude naval :)) a v pozdnim odpoledni (setmeni) dorazit na Event, s tim, ze my s Dr.PP se jeste v prubehu noci presouvame do Jiloveho u Prahy. Odjez predpokladame zitra od stanice metra Zlicin okolo osme, takze mate-li nekdo zajem se pridat, volejte na muj nobil 777253254 pripadne jeste hodku mate sanci na elektronicke kontakty z meho profilu.