20.12. - Sazava Pacific Tour?

urcite Vam vsem strasi na mape taky

[cache]GCWRYT[/cache]

takze kdo se hlasi na sobotu rano?

v patek si podle poctu prihlasenych najdeme nejvhodnejsi jizdenku :slight_smile:
http://www.jizdenky.nanadrazi.cz/

  • se cestou odlovi i [cache]GC1G2PZ[/cache]

a nejake dalsi :slight_smile: casove to naplanujeme tak, aby jsme se do prahy vratili pred 17tou…

tak ja asi nepojedu. jeste se budu rozmyslet a pripadne napisu, pokud se neco zmeni.
D

P.S. taky doufam, ze se tu zadny spam nevyskytne. je to fakt hruza, tahle spammerska havet.

Rád bych upozornil, že odkaz jizdenky.nanadrazi.cz sice kalkuluje jízdné hezky, ale dle již neplatného ceníku :). Zopakuji co jsem psal už u předchozího vlákna - je JEDNO kolik vás pojede, na tuto kešku se vám za každé situace vyplatí jízdenka SONE+ ve verzi pro OS+Sp vlaky (jiné než Os po Pacifiku nejezdí), záleží jen, kolik těchto SONE+ jízdenek budete kupovat (jedna za 150kč je pro max. 5 lidí z toho max. 2 dospělí 15+, tj. lze ji užít klidně i pro jednotlivce či dvojici dospělých či dospělý+dítě, prostě daný počet na jednu SONE+ je jen maximem a kombinace jsou na vás)

pocuj Daine, ty mas normalne mindrak zo spamu, ja som na to prisiel :smiley:

Ale vzdyt preci Dain tu kesku o ktere je zde rec ma - dobre si pamatuji jak v dobe mych geopocatku na ni svedl FTF souboj se Solimem. Mam pocit, ze si Dain spletl kesku tuto Cejdovu o ktere je zde rec a pak jeste moji zacinajici v Braniku a doplnujici tuto o vetev pacifiku pres Vrane, konec v Cercanech, ale na tu se tato vyprava jak chapu nechysta (i kdyz jsou obe spojit, pak je to ale castove dost narocne…)

Jenže na SONE nemůžeš jet zpátky tím rychlíkem, co je doporučený v listingu. Ten Ti v cíli dá tak akorát čas na odlov finálky a dvou okolních keší a nedělá z odlovu výpravu na dva dny.

nene, nespletl, ja jsem myslel, ze jedou obe, kdyz jsou drsnokomando.

no v tom pripade je to jasne. tuto mam, nejedu.

ale radsi vas jeste budu informovat, abyste to vedeli natuty. :smiley:

nespamuj tady, spammere, nebo te vxp zaspamuje, ze se z toho nevzpamatujes.

toto neni spam, to jen napominam ostatni, aby se chovali slusne

http://www.youtube.com/watch?v=ODshB09FQ8w

pokud by se jelo na oba pacifiky, tak by se z prahy muselo vyjizdet v 7.19 aby jsme v cercanech meli 70 minut na odlov pacifiku2 a mohli pokracovat dal na pacifik 1… tam by jsme dorazili ve 12.41 a ze svetle nad sazavou odjezd ve 14.13 Spesnakem na kterej sone+ standard neplati…

takze by to stalo pro jeden "par" 450,- za SONE+ ktera plati i pro rychliky, pripadne pokud by se nas seslo presne 5, tak by jsme si mohli koupit ČDNet za 900,- pro 5 lidi a na tu si muzeme jet kamkoliv :slight_smile:

dle betaverze kalkulatoru cd http://www.jizdenky.nanadrazi.cz/betaverze2009/index.php

Plán zní zajímavě, leč v sobotu bohužel nemohu.

Nejsou :slight_smile: Drsnokomando ma sve vlakno, dela razie ve stredu a dneska sjizdi na raftu Vltavu :slight_smile: My bychom urcite udelali obe a jeste bychom v kazde stanici vystoupili a odlovili mistni cache a kdyby nam vlak ujel, tak bychom do nej vzdycky naskocili za jizdy tam, kde bychom ho dobehli :slight_smile: Vozit se jenom vlackem drsne neni! B) Navic kesovat o vikendu je nuda, ve vsedni den, kdyz se to musi stihnout do rana, kdy se jde do prace/skoly, je vetsi dobrodruzo :smiley: A malo hvezdicek u terenu to má…:slight_smile:

VXP: Budte drsni a pujcte si drezinu,ne? Nebudete muset resit jizdenky :slight_smile:

tak jeste jednou po prostudovani trasy vlaku… jedna se docela o drsno odlov (pro lidi co standardne vstavaji v 9 :)) i kdyz nejsme ti drsnokaceri jak se tu nekteri stale mylne domnivaji :smiley:

JE VUBEC V TU DOBU SVETLO ABY BYLO VIDET NA INDICIE? :slight_smile:

muselo by se odjet z prahy
Praha hl. n. - 5.44
Vršovice - 5.52
Krč - 6.01
Braník - 6.06 (výchozí bod Pacificu 2)

příjezd do Čerčan - 7.50

z Čerčan pokračuje do Světlé nad sázavou vlak v 9.26
takze cas na odlov pacificu 1 je dostatecny…

no a zpatky do Prahy odjizdi rychlik ze světlé ve 14.13 a v praze je v 16.04…

hlasi se někdo dobrovolně? :slight_smile:

Pokud je to takhle naplánovaný, tak se začne rozednívat někdy kolem Tynce n. Saz. :wink:
Ja tam mam v sobotu taky cestu, tak zdar v Cercanech, ale ja to za sebe tipuju, ze asi az po obede.