200 cache

Pani a damy, podla Buxleyho sme prave dosiahli pocet 200 cache ulozenych v CR :slight_smile:

Zdá se, že pražské “geopivo / GEURO2004” bylo opravdu dobře načasováno :))

Bude co slavit…

Podle nadpisu jsem si chvíli myslela, že Toniczech už dosáhl dvoustovky a je tu nějaká gratulace, ale všechno je jinak :slight_smile: Toniczech má “jen” 151 a číslo je nás všech :slight_smile:

Cislo cachi od Buxleyho se neda brat az moc oficialne - sice prebira nove cache z GCcom, ale pak uz nezkouma jestli jsou zaarchivovane popripade docasne nedostupne.. Mozna by nam zde Honza mohl udelat malickou oficialni statistiku, at v tom je jasno? :smiley:

suhlas, ale stale ide o 200 cache ulozenych v CR, nie 200 aktivnych…
zaarchivovane cache v Buxleym nie su zahrnute, docasne nedostupne ano

Jen pro upresneni, na Buxleym jsou jeste zahrnute i nektere zaarchivovane cache - napr Vysocina 2k4 event, Meliodunon a pak nejake dalsi.. Na mape je asi neuvidis, ale kdyz si otevres html source tak tam jsou.. Jediny zpusob jak se Ed dozvi o zaarchivovanych cachich je od uzivatelu pres email a to muze chvilku trvat, popripade se to nemusi dozvedet vubec :wink:

Česko - Řecko 4:1 :slight_smile: Doufám, že si z nás zítra fotbalisté vezmou příklad… Ale je to dobrý pokrok. Takhle už možná v listopadu budeme mít v tuzemsku 300, kdo ví.

A to tam Rekum urcite nasazeli Nemci na dovolenych.. pak se neni cemu divit, ze jim fotbalisty coachuje Nemec :smiley: Souhlas, jestli pojedeme timto tempem tak tu mam 300ku raz dva ..