Pani a damy, podla Buxleyho sme prave dosiahli pocet 200 cache ulozenych v CR ![]()
Zdá se, že pražské “geopivo / GEURO2004” bylo opravdu dobře načasováno :))
Bude co slavit…
Podle nadpisu jsem si chvíli myslela, že Toniczech už dosáhl dvoustovky a je tu nějaká gratulace, ale všechno je jinak
Toniczech má “jen” 151 a číslo je nás všech ![]()
Cislo cachi od Buxleyho se neda brat az moc oficialne - sice prebira nove cache z GCcom, ale pak uz nezkouma jestli jsou zaarchivovane popripade docasne nedostupne.. Mozna by nam zde Honza mohl udelat malickou oficialni statistiku, at v tom je jasno? ![]()
suhlas, ale stale ide o 200 cache ulozenych v CR, nie 200 aktivnych…
zaarchivovane cache v Buxleym nie su zahrnute, docasne nedostupne ano
Jen pro upresneni, na Buxleym jsou jeste zahrnute i nektere zaarchivovane cache - napr Vysocina 2k4 event, Meliodunon a pak nejake dalsi.. Na mape je asi neuvidis, ale kdyz si otevres html source tak tam jsou.. Jediny zpusob jak se Ed dozvi o zaarchivovanych cachich je od uzivatelu pres email a to muze chvilku trvat, popripade se to nemusi dozvedet vubec ![]()
Česko - Řecko 4:1
Doufám, že si z nás zítra fotbalisté vezmou příklad… Ale je to dobrý pokrok. Takhle už možná v listopadu budeme mít v tuzemsku 300, kdo ví.
A to tam Rekum urcite nasazeli Nemci na dovolenych.. pak se neni cemu divit, ze jim fotbalisty coachuje Nemec
Souhlas, jestli pojedeme timto tempem tak tu mam 300ku raz dva ..