2007 Saxonian event

Ahojte, kontaktoval ma Vinzi z Nemecka, ze v zari 2007 je event nedaleko ceskych hranic v Nemecku - GCYW56

Je tam mierna komplikacia, kto ma zaujem o ubytovanie, ma poslat will attend log do konca mesiaca kvoli objednaniu ubytovania, da sa ale navstivit aj na jeden den, boli by tiez radi, ak by sa ludia v tomto pripade prihlasili uz dopredu. Narocna podmienka, ktovie co bude za rok. Kazdopadne plnim informacnu povinnost :slight_smile:

v hlubinach internetu jsem nasel mail od olivera, takze znovu plnim informacni povinnost. detaily:

21.-23. zari 2007 v byvalem pionyrskem taboru (ted’: Kinderdorf ERNA) v Papstdorfu

  • Pozdrav z Sebnitz od OliGa