Nechystáte se někdo na neděli 24.2. do okolí Lysé n. Labem? Konkrátně na [cache]GC17AJZ[/cache] a [cache]GC16WZ7[/cache]?
Prijed v sobotu, budu delat doprovod na Indym. Ve 14. hodin.
hoja asi se taky připojím jsme kousnutí na .. ty víš kde ![]()
mam to v excelu a ne a ne a ne ![]()
doufam ze dorazim na tu 14tou
V sobotu bohužel nemůžu, už mám něco jiného.
Fajn, tak maly event. Budem se tesit
Zkrátka jestli uvidíte jak se v neděli kolem jmenovaných cachí někdo motá tak to jsem já…
Zitra bohuzel nebudem doma, ale verim, ze budes uspesny. Dnes jsme to prosli, je to OK, jen predposledni stage spatne odolava kacerum, je zrala na predelani.