Ahoj. Blíží se mi 250. keš. Mohli byste mi doporučit nějakou fakt nezapomenutelnou tak do 50 km od Litoměřic. Dík za tipy.
[cache]GC1PFCN[/cache] ![]()
Ahoj, dneska nám se synem byla doporučena jako ideální pro čelovky (nám se líbila 161 GC1HHH2, Vzpomínková GC1MG3B
), asi se nechám taky inspirovat. Kluk už tam chce vyrazit o víkendu a mě chybí do 250. 40 krabic. Tak uvidíme … asi budeme muset ještě počkat ![]()
Milesovka ? ![]()
Kolem LTM bude spousta kesek s krasnym vyhledem na Polabi a Stredohori…
A nebo pokud jsi spis na pamatky, tak treba Terezin…