27.1. - Šumbark - Labyrint (nocni cache) - GC1A3AP

Chce někdo jít? [cache]GC1A3AP[/cache]

To vypadá slibne. Na Sumbarske carodejnici jsem byla a bylo to dobrodruzo! :slight_smile: Bohuzel nevim, kdy se sem zase dostanu (je to z mych hc pres celou republiku), uzijte si to tam :wink:

Hmm 384,8km od HC, to je vízva, ale tak drsnej kačer asi nejsem…

Tak já se na Labyrint taky v brzké době chystám, z hc to mám pár kiláků. V úterý bohužel nemůžu, spíš později, ale držím palce :wink:

Tak to je teda dobrá krutarna - rad se zučastnim nějake společne akce - ale jedině patek nebo sobota

Dival jsem se na to uz drive… celkem me to zaujalo, jakoze fest :smiley: jak dopadl (jestli probehl) vas odlov?

Jestli neprobehl, docela rad bych se zucastnil dalsiho.

2.5.2009 se v haviřově koná Event - co tak po jeho zkončení si zajit odlovit labyrint a připadně i šumbarske čarojdějnice

To není špatný nápad, ale nic neslibuju :wink: