Chce někdo jít? [cache]GC1A3AP[/cache]
To vypadá slibne. Na Sumbarske carodejnici jsem byla a bylo to dobrodruzo!
Bohuzel nevim, kdy se sem zase dostanu (je to z mych hc pres celou republiku), uzijte si to tam ![]()
Hmm 384,8km od HC, to je vízva, ale tak drsnej kačer asi nejsem…
Tak já se na Labyrint taky v brzké době chystám, z hc to mám pár kiláků. V úterý bohužel nemůžu, spíš později, ale držím palce ![]()
Tak to je teda dobrá krutarna - rad se zučastnim nějake společne akce - ale jedině patek nebo sobota
Dival jsem se na to uz drive… celkem me to zaujalo, jakoze fest
jak dopadl (jestli probehl) vas odlov?
Jestli neprobehl, docela rad bych se zucastnil dalsiho.
2.5.2009 se v haviřově koná Event - co tak po jeho zkončení si zajit odlovit labyrint a připadně i šumbarske čarojdějnice
To není špatný nápad, ale nic neslibuju ![]()