28. 3 - Odemykani Sazavy

Ahoj vsichni, 28. 3 (sobota) se chystame na prvni letosni vodu. Volba padla na Sazavu, ktera se prave ten den odemyka. Nechysta se nekdo? My s pritelkyni jedeme, ale pokud by se pridal nejaky kacer, tak bude jen dobre. Cestou by se dala odlovit [cache]GCYV9V[/cache] :slight_smile:
Pro ty co nemaji lod, mozno pujcit tady, tamtez i dalsi informace: http://www.bisport.cz/?lg=cz&str=14&n=novinky

Toz tak, zajemci hlaste se, bude hezky a teplo :slight_smile: