Tak nám geoeventů a musím podoknout, že čím dál tím více zajímavých, nápaditých a tématicky rozmanitých, přibývá a proto se letos 3.Hanácké geotvarůžek konat nebude. Přesuneme jej ale na jiný, pravděpodobně jarní, nebo letní termín v roce 2009. Takže letošní termín dávám tímto k dispozici pro konání jiné sqělé akce. Přeji všem sqělé zážitky při lovech beze zbraní a těším na setkávání se s vámi na jiných akcích.
Děkuji za pochopení.
To je škoda.
Eventů sice přibývá, ale přibývá i kačerů.
A tak je více eventů, ale méně možností se na ně dostat. Je nutné si to opravdu dobře hlídat.
A to tu píšeš zrovna když jsem vepálel třešně. Pro Gerda a další z chatky číslo 10, doporučuji pit sadlo.
To bude jízda. A slepeckou hůl dodáváš k tomu? :o)
ááááách jóóó…
celý rok jsem úporně trénovala, abych v Lošticách zvládla i tvarůžkový zákusek s borůvkama. Včil mám tedy ještě více času no, ale stejnak áááách jóóó…
Skoda…ale je fakt ze ted na podzim je to celkem naslapany;)
Tisíceré díky. Když jsem četl název vlákna, už jsem začínal být nasratý, že celý rok nicmoc a na podzim se s eventama roztrhne pytel a nejde to ani pořádně objezdit.
Máš u mě plus body a těším se na tvarůžek na jaře ![]()
Tak jsem se těšil a ono nic… Loni jsem četl nadšené logy a letos se nezúčastním, protože event nebude :(. Na jaro si nechám své chutě… ![]()
Podzim v tvaruzkove krajine byl nadherny, tak doufam, ze i jaro bud mit sve kouzlo.
Jee, to je skoda, taky jsme se tesili, ze se tam letos dostaneme a hlidali, kdy se objevi oznameni
. No, neda se nic delat, budeme se tesit na jaro B)
Jee to je skoda:(,vikend jsem si blokovala na tuto perfektni akcicku,tak snad napresrok.Uz se tesim.![]()
Tak na 99,9 % se bude 3.Hanácké Geotvarůžek konat v sobotu 2.května, hned po oslavách svátku práce, takže prodloužený víkend bude určitě dobrou záminkou pro účast i těch hodně přespolních. Už se na Vás moc těším. Listing bude včas uveřejněn, počítám během února. Kapacita 100 geolidiček. Možnost ubytování bude stejně jako vloni uvedena v listingu.
hmm budu si hlídat zveřejnění a zároveň změním plán s pořádáním eventu ve Stříbře ve stejný datum, jak jsem původně měl v plánu ![]()
Datum konání našeho setkání se kvapem blíží a proto bych chtěl všechny ty, kteří jsou zalogováni Will Attend a nemohou se zůčastnit, aby byli tak moc hodní a uvedli to do listingu, ať mohu všechny náhradníky, kteří mají ještě o setkání zájem vyrozumět o jejich účasti. Všem moc děkuji. Všechny náhradníky, kteří se budou moci zůčastnit jsem osobně obeslal, nebo ještě včas obešlu emailem na jejich profil. Děkuji Vám a těším se na setkání s Vámi.
Prosím, kdo si ještě nevylogoval TB ať tak učiní co nejdříve. Děkuji;)