Tak a je to tady, sednu ke kompu, lenost me dneska drzi doma, a koukam mame dalsi vyroci na Severu.
GRATULUJI NASI OBLIBENE DVOJICI a tesim se na dnesni CITO, kde to musite radne oslavit.
[D][<:o)][^]
Milan a Angel
Tak a je to tady, sednu ke kompu, lenost me dneska drzi doma, a koukam mame dalsi vyroci na Severu.
GRATULUJI NASI OBLIBENE DVOJICI a tesim se na dnesni CITO, kde to musite radne oslavit.
[D][<:o)][^]
Milan a Angel
Pripojuji se k VELKE gratulaci. At Vam to stale nadale slape !!!
Wenny/WMH
Též gratuluji, ať bodíky přibývají!
Ivane a Olinko, pripojuji se k rade gratulantu a moc me tesi, ze jsme se opet potkali na vcerejsi akci. At vas to porad tak bavi a pribyvaji kesky zalozene i odlovene.
[D]
Gratulujeme našim přátelům z blízkého severu a přejeme hodně dalších úspěchů a zážitků! [^]
Zdravim statečné Seveřany a moc gratuluji k dosaženým bodům. At se vam daří a potkávete samé pěkně umístěné krabičky…
Již jsme blahopřáli na Libereckém CITO, ale tady musíme taky [;)]
[^][^][^] GRATULUJEME !!! [G][G][G]
Velka gratulace od Slajzu a Tucku !!!
Přátelé, zlatíčka, kamarádi!
Děkujeme vám za všechna pěkná přání a těšíme se na další krásné poklady a setkání s vámi kdykoli a kdekoli![;)]
Moc vam prejeme at vam nadseni a dobra nalada vydrzi do dalsich stovek. Az budete mit cestu, zastavte se na kafe. Radi vas uvidime.
Posielam gratulaciu na sever a tesim sa na spolocne jaskynne dobrodruzstvo v cervnu [:)]
I my z jihu Čech gratulujeme a přejeme kupu dalších nalezených se stejnou radostí, nebo raději ještě vetší, než jakou prožíváme my na každým kopečku, kam a Májou vylezeme! [;)]
Jak bychom mohli nepogratulovat vlastní krvi? [:)]
Teda vy dva letíte jako bombardovací peruť, tak hodně štěstí do #500, vaším tempem to máte za chvíli [;)]
Za Českolipáky blahopřeje Olině i Ivanovi k půllitru Josef, Užuž, Kenke a Emma
Kamarádi a miláčkové, ještě jednou vám všem moc děkujeme za přání a také za vaše krásné poklady, které nás tolik baví![:D]