#300 IvanK+Oli

Tak a je to tady, sednu ke kompu, lenost me dneska drzi doma, a koukam mame dalsi vyroci na Severu.

GRATULUJI NASI OBLIBENE DVOJICI a tesim se na dnesni CITO, kde to musite radne oslavit.

 

[D][<:o)][^]

 

Milan a Angel

Pripojuji se k VELKE gratulaci. At Vam to stale nadale slape !!!

Wenny/WMH 

Též gratuluji, ať bodíky přibývají!

Ivane a Olinko, pripojuji se k rade gratulantu a moc me tesi, ze jsme se opet potkali na vcerejsi akci. At vas to porad tak bavi a pribyvaji kesky zalozene i odlovene.

[D] 

Gratulujeme našim přátelům z blízkého severu a přejeme hodně dalších úspěchů a zážitků! [^]

Zdravim statečné Seveřany a moc gratuluji k dosaženým bodům. At se vam daří a potkávete samé pěkně umístěné krabičky…

Již jsme blahopřáli na Libereckém CITO, ale tady musíme taky [;)]

[^][^][^]  GRATULUJEME !!! [G][G][G]

Velka gratulace od Slajzu a Tucku !!!

Přátelé, zlatíčka, kamarádi!

Děkujeme vám za všechna pěkná přání a těšíme se na další krásné poklady a setkání s vámi kdykoli a kdekoli![;)]

Moc vam prejeme at vam nadseni a dobra nalada vydrzi do dalsich stovek. Az budete mit cestu, zastavte se na kafe. Radi vas uvidime.

Posielam gratulaciu na sever a tesim sa na spolocne jaskynne dobrodruzstvo v cervnu [:)]

I my z jihu Čech gratulujeme a přejeme kupu dalších nalezených se stejnou radostí, nebo raději ještě vetší, než jakou prožíváme my na každým kopečku, kam a Májou vylezeme! [;)]

Jak bychom mohli nepogratulovat vlastní krvi? [:)]

Teda vy dva letíte jako bombardovací peruť, tak hodně štěstí do #500, vaším tempem to máte za chvíli [;)]

Za Českolipáky blahopřeje Olině i Ivanovi k půllitru Josef, Užuž, Kenke a Emma

Kamarádi a miláčkové, ještě jednou vám všem moc děkujeme za přání a také za vaše krásné poklady, které nás tolik baví![:D]