Na vědomost se dává, že velmi populární a všemi mastmi mazaný FTF démon, přízrak ranního šera a útočník z houštin Pažitka dosáhl 4.6.2007 za raního šera 300 odlovených keší.
Moc gratulujeme, ale nás fakt vstávat ve 4 ráno nebaví :-)
Na vědomost se dává, že velmi populární a všemi mastmi mazaný FTF démon, přízrak ranního šera a útočník z houštin Pažitka dosáhl 4.6.2007 za raního šera 300 odlovených keší.
Moc gratulujeme, ale nás fakt vstávat ve 4 ráno nebaví :-)
Pazitaku, gratuluju a preju hodne dobrodruznych zazitku pri dalsich akcich!
Rovnez se pripojuji ke gratulaci ! Hlavne to chce poradne oslavit[:)]
I my se pridavame ke gratulaci [^] a doufame, ze se opet brzo uvidime [;)]
Do Hradce jsi sice nedorazil, ale i tak Ti gratuluju a přeju hodně sil do dalších lovů - a ať Ti to šlape! [;)]
H+
Řadím se do zástupu gratulantů a posílám jednu československou gratulaci t.č. z Bratislavy. Díky za všechny Tvoje nápadité kešky a ať Tě ty piksly pořád baví a rodina ať má pochopení.
Není to tak dávno co jsme Pažitky zasvěcovali do tajů GC na naší Green Downtown multi, a on nás syčák už předběh. Takže velká gratulace. A nepřeháněj to! [;)]
Třístovka je takové příjemné číslo, což Dane?! Tak i za Ivana Ti přeji hodně štěstí při dalších lovech. A klidně si to i přeháněj, my vstávat nebudeme![:D] Doufám, že 16.6. to řádně oslavíme! Oli [B][^][G][W]
Tak Dane - gratuluji ke třetí stovce!
Taky se přidávám ke gratulacím, gratuluji i rodině [A] a přeji, ať tě družice vždycky spolehlivě dovedou k cíli!!! [^][D]
Gratulace z perníkova s přáním ať to šlape i nadále…
Dekuji vsem, diky, diky, diky! Oslavim to cyklistikou za krasneho pocasi. I vy si uzivejte! Pěkné léto!
Taky se pridavame ke gratulantum. At ti to slape chlape![:D]
Jak se rika: pozde, ale prece!
Dane uprimne gratuluji k dosazene mete. I kdyz nas maji mnozi za blazny, geocaching, v jakemkoliv meritku je krasna cinnost a zabava a nenechame si to od nikoho vymluvit. Do dalsi stovky (ek) preji hodne sil, domaciho pochopeni a hoooooodne novych kesi.
Zdravi Midlan.
Pekna “prace”.At se porad dari. Moc gratuluji.