Ahoj, pokud nebudu muset odjet mimo Prahu, tak se pridam. A co si odlovit tuhle kesku a pak zajit na Prazske geopivo (dle listingu je to dnes…)? Je tam sice stopstav, ale dle mych zkusenosti z predchozich dvou akci to tam v pozdejsich hodinach proridne a po devate hodine se tam uz urcite v klidu vejdem…
Tak se mnou muzete pocitat, domu nakonec jeste nemusim. Od prvniho unora uz nejsem v Praze ale bydlim na malomeste na vychode, a mam brutalni "geo abstak" (posledni moje vetsi akce byl spolecny Cimicky haj), tak se tesim na vecer, packo. Jirka