4. 3. 2009 - Na Petrinach, Otto Wichterle, Letohradek a obora Hvezda

vzhledem k tomu, ze uz zase prsi, tak zadna priroda nepripada v uvahu, takze si dame jenom pevnost vysehrad a kdo ma v okoli nejake resty, tak je muzeme taky doresit :slight_smile:

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=57f57d7c-a734-4dee-8d9b-c95128dbd8d5

podrobnosti na nyxu :slight_smile:

Ahoj, pokud nebudu muset odjet mimo Prahu, tak se pridam. A co si odlovit tuhle kesku a pak zajit na Prazske geopivo (dle listingu je to dnes…)? Je tam sice stopstav, ale dle mych zkusenosti z predchozich dvou akci to tam v pozdejsich hodinach proridne a po devate hodine se tam uz urcite v klidu vejdem…

klidne muzem… :slight_smile:

Tak se mnou muzete pocitat, domu nakonec jeste nemusim. Od prvniho unora uz nejsem v Praze ale bydlim na malomeste na vychode, a mam brutalni "geo abstak" (posledni moje vetsi akce byl spolecny Cimicky haj), tak se tesim na vecer, packo. Jirka

Pokud by chtel jit nekdo dnes, tak mame 3 multinky:

Na Petrinach http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=96ac40c5-fea1-450b-9253-7520478fc214

Otto Wichterle http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=7d649b57-9262-4264-9cab-82fc226aaeb3

Letohradek a obora Hvezda http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=a3878887-f2c5-449d-8360-79f76ebf702f

sraz ve 20.00 na uvodnich souradnicich "Na Petrinach"

Jasná páka.

asi se pridam na uvodnich souradnicich, mam spoustu absencí:p

Dorazíme se Štěpánem malino později, Petřiny máme už oba najité…