4 Hajtra and company

tak jak si tak čtu zápis z cache na Haničce, minuli jsme se opravdu velmi těsně. Nicméně jestli čtu správně, jeli jste na motovýlet. Nejste NÁHODOU ti, co se v sobotu večer zastavovali u nás na bunkru tj. R-S72? Byli jste i vevnitř a následně se chystali na Skutinu. Jestli ano, tak dobrá náhoda :slight_smile:

(oss

www.opevneni.cz

Tak sem se díval do profilu a už nepotřebuju odpověď. Byli jste to vy…
(oss

Nojo, když je čas, povídat se dá hodiny a hodiny. A to jste šli s kolegou, který není takový pošuk jako já. Se mnou byste vylezli po dvou hodinách s vyčištěnou hlavou :slight_smile:

Jel jsem kolem pevnustky u Kraliku (je u ni vojenske muzeum). Rikal jsem si, ze tam nahodim v cervenci kesku. Takze ted je mi jasne, ze by to bylo skoda, brat Hajtrovi kseft, jiste to bude mit lepe promyslene a do jeho serie pevnustkovych kesek ta jeho jiste lepe zapadne :-))