It looks interesting especially for me, because of I was born on 5th February Is here anyone in Czech Republic, who would possibly travel there with car?
Vyzera to zaujimavo, kedze som sa narodil 5. Februara Neuvazuje niekto, ze by sa zucastnil? Zlozili by sme sa na benzin a cestou kesovali ako divi :))) (Milancer, co Ty na to? :)))
Jo, ja mam taky zrovna takove obdobi, kdy moc nevim dne ani hodiny a nerikam tedy ani ano ani ne. Ale ta predstava, ze tam bude vic CZE/SVK ucastniku nez AUT… ;-D
Jasně že koNvoj, ale protože bude z kovu (hlavně), tak je to zkrácené na kovoj. Geocrashing eliminujeme tím, že budeme dodržovat bezpečnou vzdálenost a taktně přejdeme blbý navádění navigátora typu “horizont, plnej - stromů si nevšímej”.
OK, we will write you the exact number at the event cache web page before the middle of January
Balkan Sabranje pise, ze musi nahlasit pocet ludi do restauracie okolo polky ledna, takze mu predtym napiste na stranku eventu, ze sa zucastnite.
Planujem organizovat prazske geopivo 4.unora v piatok vecer, tam mozeme naplanovat posledne detaily cache cesty do Linzu, rozdelit sa do posadok a vyrazit na spanilu jazdu :)))
If you need any suggestions/help concerning Linz caches, just ask us or the austrian community at http://www.austrian-geocaching.com (Forum: “Oberösterreich”).