Je ke stažení.
ale bacha !!! neumi ukladat Tracky na microSD a pri downgrade na 2.62 beta zresetuje kompletne gps vc. WP, Tracks, … !!!
Jinak WebUpdater 2.3.2 mi stahl GPS SW Version nejprve 0.21 (nebo tak neco) a po jeste jednom spusteni 2.50. Takze ted mam verzi SW 2.70 a verzi GPS SW 2.50
Skvělá zpráva, díky moc.
jj, take potvrzuji, presne tak to funguje. 2.70+2.50 a na firmare je i aktualni GARPATCH, takze s jazykovou mutaci (cestinou) neni zadny problem ![]()
akorat, ze se ten SiRF se zapnutym WAASem kouse porad stejne :((((
vcera vydal Garmin novej FW - 2.71 beta, ma v nem opet moznost ukladat Tracks na flashku a NAVIC to doplnil o funkcionalitu USB disku !!! Tim odpada nutnost pouziti ctecky karet pri cteni tech Tracku z te karty !!!
Mass storage funguje, no to je parada!
jasne :-))))), uz s sebou clovek nemusi tahat USB disk, vzdyt staci smazat mapy z flashky a mam ho !!!
ale vazne, je to fakt hooodne dobra vlastnost !!!
S 1Gb je ani nemusíš mazat!
no jo…ale když MetroGuide celý Evropy je tak veeeeeelikej ;-)))
P O Z O R !!! Až na to, že GPSMAP 60Cx neumí pracovat s kartami 1 GB. Již mi zničil dvě 1GB karty. PICODAS i GARMIN sice tvrdili, že to má umět, avšak není to pravda. Alespoň s FW 2.62. Zatím největší de facto podporovaná kapacita karty microSD je 512 MB !!! Snad se to časem podaří nejen zlepšit, ale především také řádně komunikovat !!!
Jen jako doplnění své předchozí informace - ani PICODASU se nepodařilo rozchodit kartu microSD 1 GB se kterýmkoliv přístrojem GPSMAP !!!
Nevím, jak Pikcodasu ale mi a mnoha jiným ve světě ano. Chodí to, funguje to , šlape to jak hodinky, mám tam 890 MB map, 70 000 POI, tracklogy za poslední 2 měsíce.
Mám Sandisk 1 GB. Co to konkrétněji znamená že se to nepodařilo rozchodit? Prý existují i nějaké rychlé Ultra Sandisk 1GB a s těmi někdo hlásil problém. Obyčejné 1GB nemají problém. Jen jednou jsem zaregistroval, že jedna mapa se nezobrazila, tak jsem restartnul gps a šlapalo to.
Mám ale CSx, ne Cx.
A celou dobu jsem tam měl FW 2.62.
Možná, že právě v tom je ten problém, protože ty microSD 1 GB karty od Sandisku byly “ultra”… Jinak obě karty to zničilo tak, že to buď poškodilo, nebo zamaskovalo sector 0 a karty byly potom zcela nepoužitelné. Doživotní záruka je sice dobrá věc, avšak donekonečna by to asi nikdo nevyměňoval :-). Nahrát na karty se to přitom mně nepodařilo a mělo to nejrůznější chybové hlášky. PICODASU se to sice s velkými problémy podařilo na kartu údajně nahrát, avšak žádným přístrojem k datům na těch kartách neuměli přistoupit … Takže také nepoužitelné. Možný závěr je zřejmě v tom, že, jak říkáte, obyčejné karty, byť Sandisk, v tom pravděpodobně chodí.
Ještě jsem si vzpomněl, že pár lidí hlásilo problémy s kartami 128 MB.
A nejsou někde definované rychlostní parametry používané karty?
Třeba Kingston na webu uvádí rychlosti jednotlivých řad dodávaných karet …
Tak jsem si to tam “prdnul” tu 2.71 a vypadá to dobře. Já jsem zase zpozoroval, že GPSka skoro přestala “chodit” na místě. Nevím, jestli je to jen pocit, ale dnes po dobu jednoho piva “nachodila” jen asi cca 20 metrů. Jindy byla schopna udělat podstatně víc.
P.S. byla to Plzeň, tak jsem si ji vychutnával - cca 10 minut