Prosím o radu. 60CSx mám týden. Mám tam ver. sof. 2.60 a gps sw ver 2.40 to pro úplnost. Dnes jsem byl na lovu. Když jsem se vracel všimnul jsem si že při kliknutí na na “stránku Výškoměru” problikne “Pracuje…”,ale výška se mi nevykreslí. Najedu do Menu, dám vykresli Tlak a vykreslí se tlak (graf)! Dám zpět Menu , kde vyberu “Vykresli vyšky” , entr. Zas jen napíše Pracuji a výšky (graf) nevykreslí… Co s tím? volat Picodas, či zkusit novější verzi SW? Díky M.