Ahoj,
posledni tyden me zacala zlobit 60CSx, tak jsem se chtel zeptat, zda uz se nekomu nestalo neco podobneho a jestli vyresil.
Od minuleho tydne mi 60ka zacal strasne spatne chytat signal. V aute uz ho chyti jenom za oknem a chytne ted cca 4-5 satelitu a intezita signalu neni moc silna.
Taky samotne zafixovani satelitu po stupsteni je peklo. Chyta se v podstate jen, kdyz je cista obloha a i pak to trva dost dlouho.
Mam podezreni, jako kdyby GPSka prestala pouzivat antenu.
Zadnej vyznamnej pad GPSka minuly tyden neutrpela, tak je mi to zahadou. V lete se tedy slusne proletela, kdyz me za jizdy upadla z drzaku na kole po projeti pekne diry, ale to bez problemu prezila, bez vlivu na funkci.
Zkousel jsme master reset i nahrat posledni firmware 3.70 a nic nepomaha.
Tak to asi vypada na servis a vzhledem k tomu, ze je to dovow z USA, tak pikocas se se mnou ais bavit nebude, co?
Mne takhle postupne odehnilo Geko, cca 2 mesice potom, co lezelo 2 tydny ztracene v listi (ty dva mesice fungovalo uplne normalne). Chytalo druzice obtizne a sloupecky byly cim dal tim nizsi.
Mimozarucni opravy lze domluvit v evropskem servisnim centru Garminu - nejdriv je treba vykomunikovat kod, se kterym GPS posles postou do Anglie, a zpatky ti ho poslou DHL. S platbou zkusenosti nemam, pouzil jsem tento postup jen jednou, a i kdyz to byla GPS koupena v US a out of warranty, tak po mne nic platit nechteli.