Koukám na mapku skrýší a všude nedostupné keše, tak mrkám na statistiku a tam 708 nedostupných skrýší. Kde se stala chyba??? Že by byly po zimě takové ztráty, to snad ne?!
přetížení. zítra ráno myslim budou všechny na místě.
A nešlo by, aby se nějak na mapce zobrazovaly i cache z opencaching.cz?
A proc by se tu mely objevit,kdyz nejsou schvalene na GC.Mas je na OC!
Mám pocit, že většina keší je na obou serverech. Pokud si autor vloží do short description poznámku, že je jeho cache publikována i na oc.cz, uvidíš to tam.
A proč ? Koukni se tam a máš to.
Pretizeni zrejme pokracuje, nebo ze by za to mohl OC? Neni to sabotaz?