Jdeme dnes na metro a prilehle 3 nejblizsi po ceste. Chceteli se pridat at nejdete sami, sraz bude pobliz cca 21-21:15.
Pokud potrebujete, hodte mi sem zpravu a nebo SZ, poslu vam tel. na sebe a nebo prokonzultujeme. V pripade neprizne pocasi, odkladame, ale zatim to vypada dobre.