9.2. Nocni metro a mesicni kes

Jdeme dnes na metro a prilehle 3 nejblizsi po ceste. Chceteli se pridat at nejdete sami, sraz bude pobliz cca 21-21:15.
Pokud potrebujete, hodte mi sem zpravu a nebo SZ, poslu vam tel. na sebe a nebo prokonzultujeme. V pripade neprizne pocasi, odkladame, ale zatim to vypada dobre.

Michal

Uvažovali jsme doma o úplňkové keši, takže mi to nedá se nezeptat - Je v plánu i Robertova měsíční? :slight_smile:

Ano, je hned vedle a dale vyhled na depo a FM, je to vse pri jednom.

uz sem avizoval 22:00h u robertovi měsíční

Takze vyrazme, bud se uvidime nekde na FM nebo vyhledu a neo se pak potkame u mesicni, kde to vse zavrsime. Predpoklad u mesicni je kolem 22.