A ja taky 200 HEC! - Co si clovek neudela, to nema…
Zdravíme Tě, kámo..!
My jsme dnes také dosahli na další geokačerskou postupovku jako Ty. Móóóc Ti gratulujeme a přejeme Ti, ať Tě satelity nes… a vedou Tě správným směrem!!! Měj se a těšíme se, až se potkáme u nějaké pěkné kešky ( a že jich u nás máme požehnaně!).
no jo, jaky si to udelas, takovy to mas ![]()
Gratulujem ![]()