...a zly pryc

Davam si doporadku data v GPS a prave se divam na zaznam meho sobotniho nalezu u Trojboke kaple v Kornu. Stoji tam - nadmorska vyska 333m, cas nalezu 3 hodiny (no tedy 15) 33 minut. Zustavam vzhuru a ocekavam navstevu puldabla. Pouze nevim jestli to bude Mef nebo Isto. Drzte mi palce.

no, rekl bych ze mas nehorazne stesti, ze jsi tam nebyl 3.3.

Anebo v sobotu (sabat !!!) to bylo devatyho, neboli 3 + 3 + 3.

Diky, tahle dalsi souvislost mi unikla. Ale obchod se nekonal, o mou dusi neprojevil nikdo zajem. Treba ceka na muj 333 nalez.

Kdyz uz jsme u tech magickych cisel. Vite ze za necely mesic neco malo po pulnoci bude 01:02:03 04/05/06 - toto už se podruhé nestane…
Teda maximalne v roce 3006 atd :slight_smile:

Tak to bychom se meli nekde sejit,a poradne to oslavit a v udanou dobu slavnostne ulozit vyrocni cache.

A předtím ještě v roce 2106, 2206, 2306, … :slight_smile:

No jasne :slight_smile: Myslel jsem asi spis na praci v praci.
Ono to je stejne jedno, beztak se toho stejne nedoziju, tak jako nejspis vsichni tady.