a vřítil se v plně rychlosti mezi Loštické tvarůžky s tisícovkou. Gratuluji a přeji jinak hodně duševního zdraví.![]()
Měl jsem možnost potřást rukou přímo u keše;). Ať se stále daří!
Gratulace do Obran!
Hodne zdaru do dalsiho tisice ;)…
Ještě jedna gratulace z Prahy a východu Čech. Jen tak dále, ať stále nalézáš při lovech zajímavá a dosud nepoznaná místa.
To je událost, přidáváme se s gratulací. Ať Tě to stále baví.:p:)![]()
Gratuluji dalsimu tisicovkari
Petre gratulujeme a at se stale dari a bavi te to.
Blahopřejeme a vítáme na GeoSpilasu.
Musím napsat, že to nesl jako muž. Ještě jsme se s ním loučili, pak jsem mu otevřel dveře a on… to jste měli vidět, to odhodlání…vstoupil do toho se vztyčenou hlavou.
Ke gratulacím na místě on-hand připojujeme tedy ještě tu on-line!!! ![]()
…ale dalo nám to práci za posledních pár měsíců aby už konečně dosáhl brněnské plnokrevnosti. B)