admin

Po nepříjemných zkušenost chci napsat následující.

  • od této chvíle na tomto serveru pouze zajišťuji jeho chod po technické stránce, pokud o to zůstane zájem
  • Moje funkce "Administrátor" je pouze technická a vyplývá z potřeby vývoje systému
  • Pokud se na mě budete chtít obrátit, použijte soukromou zprávu. Na zprávy ve fóru k mé osobě nebo k mé funkci admina nebudu reagovat a nebudu se k ničemu vyjadřovat.
  • Pokud si někdo myslí, že má právo mě veřejně napadat, urážet, osočovat nebo obviňovat bez jakýchkoli důkazů, tak já mám právo zakročit jak uznám za vhodné a nevidím žádný důvod, proč se z toho někomu zpovídat.