Adopce?

Čágos lidi, nabízím k adopci multikešku Mladá Boleslav + ? - důvodem je změna pracovního místa zpátky do Prahy.

Měl by něgdo zájem?

M@lh@

 

Čágos lidi, nabízím k adopci multikešku Mladá Boleslav + ? - důvodem je změna pracovního místa zpátky do Prahy.

Měl by něgdo zájem?

M@lh@

 

Ja bych do toho sla.

Čau WWWerčo2, nemám s přenecháváním kešky zkušenosti - měli jsme jenom dvě a tu druhou nám ukradli :-(( Zkusím to na tady na fórech osondovat jak se to dělá, ale asi by to neměl být problém, a ozvu se.

Dík moc za ochotu, zatím se měj.

M@lh@

 

 

tady mas odkaz, kde se to dela:

http://www.geocaching.com/adopt/Default.aspx 

I gdyž se zpožděním, přesto děkuji - a hned 2x. Poprvé za hint k adopci a podruhé za parovací místo u hodonínské ZOO kešky tuto neděli (teda aspoň dedukujem, že jste to byli vy), odhadli jsme pána v autě s kolama na střeše jako že za chvilku pojede a gdyž jsme uviděli, jak z lesa vyšli tři lidi s jednou GPSkou, tak nám bylo jasno. Ostatně, čerstvý log nám to potvrdil. :smiley: