adopce

Ahoj,
nenabídl by mi někdo kešku k adopci někde v Praze? A jinak když jsme u tohoto téma tak se vás zeptám: Co si o tom myslíte?

PS: Kdyby někdo měl zájem, že by mi nabídl kešku k adopci, tak ať se mi ozve na mail[mail][email protected][/mail]
Díky

Možná se zeptám hloupě, ale proč chceš kešku adoptovat? Proč nezaložíš svoji vlastní?

P.S. A možná tento dotaz patří do jiného vlákna než sem…

Já myslím ,že když někdo odpadne,měl by svoje kešky nabídnout k adopci.A že těch odpadlíků bude ,až přejde módní vlna geocachingu.

Možná odpovím blbě, ale ta snaha se mi líbí. Těch zanedbaných a nechtěných je spousta… Proč někdo adoptuje děti a neudělá si vlastní?
PS: Neprovokuju a nechci flame, to je jen úvaha. Obdivuju lidi, kteří adoptují.

Přesně, těch zanedbaných je moc a někdo se třeba na místo té kešky nemůže dostat!

Ohledně těch adopcí je většinou problém v tom, že autory už přestal geocaching bavit a tak se o cache nestarají. Adopce z vyšší moci už nejdou a pak vznikají situace jako u cache Horní Počernice nr.1/V Humnech.

No už aby to bylo.

Pokud máš ve svém okolí kešku, která se ti zdá zanedbaná, tak zkus kontaktovat majitele a uvidíš, co ti na to řekne…:wink:

Obávám se, že to nenastane, jelikož bude další mediální vlna, další masáž GPSka za 1,- atd. Smiřme se s tím a žijme s tím..

Přesně tak jme postupovali. Kousek za domem byla jedna taková špatně schovaná a neudržovaná, často vymudlená… Spojili jsme se s autorem, byl nadšen, přestal do těch míst jezdit, předělali jsme umístění, listing… A původní majitel je moc spokojen… Mrkněte [cache]GCXD7Z[/cache]. Ale chápu, že může být někdo dotčen až uražen, ale jako zpětná vazba to může být dobré :stuck_out_tongue: Je třeba se domluvit a chtít ji adoptovat tak 20 různých kačerů… Pokud čte maily a úplně se od GC neodstřihl/a..:D:D