Možná odpovím blbě, ale ta snaha se mi líbí. Těch zanedbaných a nechtěných je spousta… Proč někdo adoptuje děti a neudělá si vlastní?
PS: Neprovokuju a nechci flame, to je jen úvaha. Obdivuju lidi, kteří adoptují.
Ohledně těch adopcí je většinou problém v tom, že autory už přestal geocaching bavit a tak se o cache nestarají. Adopce z vyšší moci už nejdou a pak vznikají situace jako u cache Horní Počernice nr.1/V Humnech.
Přesně tak jme postupovali. Kousek za domem byla jedna taková špatně schovaná a neudržovaná, často vymudlená… Spojili jsme se s autorem, byl nadšen, přestal do těch míst jezdit, předělali jsme umístění, listing… A původní majitel je moc spokojen… Mrkněte [cache]GCXD7Z[/cache]. Ale chápu, že může být někdo dotčen až uražen, ale jako zpětná vazba to může být dobré Je třeba se domluvit a chtít ji adoptovat tak 20 různých kačerů… Pokud čte maily a úplně se od GC neodstřihl/a..:D:D