adp. - 400

Adp. se vcera prehoupl pres 400, gratuluji, Asteris

Taktéž moc a moc gratuluji.

Gratuluju, APDcko !!!

Vlado, posilame velkou gratulaci.

Gratuluji ti k tomuto bezvyznamnému čislu, přestože vím, že jej nepovažuješ za jubilejní - jednak se za body nehoníš :wink: a oslavovat zcela jistě budeš až kulaté binární číslíčko 2^9 :-))))

Takže hlavně ti přeju, ať máš na geocaching co nejvíce času!

Jo skvela prace !! Moc gratuluji z nezadrzitelnemu postupu vpred a dekuji za pekne kesky, ktere jsi zalozil!!

400 keší dosažených bez stresů a v pohodě - to je adp. Ať ta pohoda vydrží.

Doufám, že si na oslavu dnes dáme něco do raťafáku Vladimíre… V každém případě blahopřejeme již teď elektronicky, pravicí a uchem kríglu to snad zvládneme k večeru!

M + 3

Gratuluju a děkuju za pěkné a nápadité kešky!

Pridavam se s gratulaci! Za chvilku je tam 500!

Blahopřejeme a díky za Tvé pěkné cache.

Gratuluju a dekuju za kesky.

ocen charaso, Voloda :)))

Blahopřeji !!!

Drž se!

Neztrácej krok!

Kdo chvili zustal stát již stojí opodál. :-))

Diky za prima kešky a těšíme se na další!!!

Dape Team

Posílám velkou gratulaci a díky za pěkné kešky.

diky vsem za prani! A hlavne za vase pekne cache!

Take se pripojuji ke gratulantum a samozrejme diky i za tvoje kesky - predevsim za mysterky, pochopitelne :wink:

Blahopřeju a brzo tě doženu :wink:

uz to mas zase doma, gratuluju…

tak clovek si proste na tyden zmizi z netu a pak se ugratuluje, jak to jenom svisti milniky :)) GRATULUJEME.