Adp. se vcera prehoupl pres 400, gratuluji, Asteris
Taktéž moc a moc gratuluji.
Gratuluju, APDcko !!!
Vlado, posilame velkou gratulaci.
Gratuluji ti k tomuto bezvyznamnému čislu, přestože vím, že jej nepovažuješ za jubilejní - jednak se za body nehoníš
a oslavovat zcela jistě budeš až kulaté binární číslíčko 2^9 :-))))
Takže hlavně ti přeju, ať máš na geocaching co nejvíce času!
Jo skvela prace !! Moc gratuluji z nezadrzitelnemu postupu vpred a dekuji za pekne kesky, ktere jsi zalozil!!
400 keší dosažených bez stresů a v pohodě - to je adp. Ať ta pohoda vydrží.
Doufám, že si na oslavu dnes dáme něco do raťafáku Vladimíre… V každém případě blahopřejeme již teď elektronicky, pravicí a uchem kríglu to snad zvládneme k večeru!
M + 3
Gratuluju a děkuju za pěkné a nápadité kešky!
Pridavam se s gratulaci! Za chvilku je tam 500!
Blahopřejeme a díky za Tvé pěkné cache.
Gratuluju a dekuju za kesky.
ocen charaso, Voloda :)))
Blahopřeji !!!
Drž se!
Neztrácej krok!
Kdo chvili zustal stát již stojí opodál. :-))
Diky za prima kešky a těšíme se na další!!!
Dape Team
Posílám velkou gratulaci a díky za pěkné kešky.
diky vsem za prani! A hlavne za vase pekne cache!
Take se pripojuji ke gratulantum a samozrejme diky i za tvoje kesky - predevsim za mysterky, pochopitelne ![]()
Blahopřeju a brzo tě doženu ![]()
uz to mas zase doma, gratuluju…
tak clovek si proste na tyden zmizi z netu a pak se ugratuluje, jak to jenom svisti milniky :)) GRATULUJEME.