Osoba s indianskym menom Ten, ktory nasadol na geokombajn, prebrodil Berounku a stratil bryle na Ploucnici dosiahla v piatok v Pardubicich 700. najdenych cache. Gratulujem, Vlada [:D]
...tak se to povedlo! (myslím Ploučnice..)? Gratuluju Vláďo (až na ty brejle...) ještěě jednou oficielně a písemně, byť jsem u té 700-té byl!
M.
Tak to je skvela zprava. Mezi gratulanty nemuze chybet ani duo Slajs & Tucek. Moc gratulujme a diky za pekne kesky.
Gratulujeme, opravdu uspech. Hodne dalsich sedmistovek.
... a clovek se o tom dozvida az na netu :D
VEEELKA gratulace odemne a Phalko
Taky gratuluji.
U brodění Berounky sem byl osobně přítomen a musim říct, že člověk s takovouhle odvahou se jen tak nevidí !!! ;-))))
groula
[quote] Saman: Osoba s indianskym menom Ten, ktory nasadol na geokombajn, prebrodil Berounku a stratil bryle na Ploucnici
[/quote]
No to jsem rad, ze to taky nekdo zkusil (prebrodit Berounku). Ja k tomu odvahu nenasel a radsi jsem sel dlouhou cestou pres kopecky. Tak preji mnoho a mnoho zazitku pri geocachingu. Jen bych rad vedel, jak to jmeno zni v indianske reci, "adp." to asi nebude, nevim jak by indiani vyslovili tu tecku [:P] .
adp. 600
Probudil se medvěd
ze zimního spánku:
“Koukám, že mé pořadí
má už na kahánku [:^)]”
Nastartoval geokombajn,
aby bylo bodů více
a nemusel se stydět
za propad ve statistice [:P]
Takže, Vláďo, zase koukám,
jak se mi zas vzdaluješ
a mezitím, co tu tlachám,
ty už někde kešuješ [:D]
Gratuluju! Koukám, že jsem zase přišel o několik nezapomenutelných zážitků [:D]!!!
Také se připojuji ke gratulacím, je to skvělé.
Sakra, že ses v pátek nepochlubil. Takže aspoň takhle virtuálně třesu pravicí, případně i levicí, jak je komu libo a přeji spousty příjemných zážitků na cestě, která nutně končí v krásné vypolštářované cele bez kliky…
Připojujeme se ke gratulaci - ať se daří, k magickéme kilu už chybí jen krůček!
Voloďo, jseš borec. A když už Šaman celému geosvětu vyslepičil, žes ztratil brýle při bohulibé geočinnosti, přiznávám, že i já jsem ztratil brýle v Klánovickém lese na té zapomenuté viládži nebo jak se to jmenuje. Tak ujížděj, ať Tě nedohoním (mám už jich 612[;)].
Blahopřání od Moravské sajtny.
Aha, a pak že nekešuje. A to dokonce bez nahradnich oci. Tak at te to na kombajnu zase bavi…