- listopad 2007 se zapíše do geohistorie dalšího z cacherů jako den Otevřených dveří do areálu PLB :).
K tomuto slavnému milníku došlo na Toniczechově cachi Thunder Mountain na Milešovce a Vladimír se tak tedy zařadil mezi nás geoblázny s 1000+. Navíc si splnil dávné předsevzetí, že jeho litr padne právě zde - no a jak je z jeho logu patrné, tak jej také splnil ve vší parádě s oslavou přímo na místě i s dortem. Tak MOC gratuluji a přeji i v tom celém dalším litříku hodně geoúspěchů a při dalších lovech poznání co nejvíce pěkných míst (nejen) naší vlasti.
Taky moc přeju a blahopřeji adp., že se zařadil mezi vás, blázny! :D:D
Blahopřejeme k dovršení litříku a přejeme mnoho úspěchů v dalších lovech. Za Moravskó sajtnu ujišťuji, že díky keším Praha-Brno, Brno Praha, Ti budeme rezervovat flek v síni slávy na GeoŠpilasu.
Vlado, gratulujeme. Milesovka zazila tento vikend skutecnou bouri. Taky jsi tam vylezl bez kysliku?
Tak at te to stale bavi.
Uz jsem na to cekal dlouho, kdy se to stane. Zrovna minuly tyden jsem byl v Bohnicich a je tam stale jeste hodne volneho mista. Tak ti gratuluji k teto mete a at te to bavi i nadale, jen se trochu obavam tvych nerealizovanych projektu v tvem profilu
.
Posílám gratulace z Brna, přeju spoustu dalších super geozážitků ![]()
K takovému jubileu se sluší pogratulovat. Takže milý jmenovče, přijemnou zábavu do dalších stovek odlovů.
P.S. omlouváme se, že jsme letos neučinili soudružskou návštěvu v táboře - nějak to nevyšlo, ale tvé nové keše jsme poctivě odlovili ![]()
Moc gratuluju a víííítej náááám!!!
Velkaaa gratulaceee! Ted uz je zimni spanek povolen
Preju co nejcasteji podobne pohodove svacinky nejen na vrcholcich hor, zkratka kdekoli na peknych mistech, kam se kvulit pixlam zatoulas.
Gratuluju, Vlado, a doufam, ze nepolevis a dalsi kesky budes lovit jako s hromy a blesky za patama, kdyz mas tu tisicovky na Thunder moutain. Evuse
Velka meta pokorena, gratulujeme, ale hlavne nepolevovat a lovit ![]()
Vlado skvela prace !! Toz vitaj. Uz mas v pavilonku postel! Moc gratuluji Slaz a Tucek.
Super. I my se pripojujem ke gratulantum, at to slape jak ma. A diky za tve krasne kesky.
hrrrrr kombajnem pres litr k druhemu
gratulujeme z drtive vetsiny k pohodove tisicovce