adp. - další tisícovkář do pavilonu!

  1. listopad 2007 se zapíše do geohistorie dalšího z cacherů jako den Otevřených dveří do areálu PLB :).
    K tomuto slavnému milníku došlo na Toniczechově cachi Thunder Mountain na Milešovce a Vladimír se tak tedy zařadil mezi nás geoblázny s 1000+. Navíc si splnil dávné předsevzetí, že jeho litr padne právě zde - no a jak je z jeho logu patrné, tak jej také splnil ve vší parádě s oslavou přímo na místě i s dortem. Tak MOC gratuluji a přeji i v tom celém dalším litříku hodně geoúspěchů a při dalších lovech poznání co nejvíce pěkných míst (nejen) naší vlasti.

Taky moc přeju a blahopřeji adp., že se zařadil mezi vás, blázny! :D:D

Blahopřejeme k dovršení litříku a přejeme mnoho úspěchů v dalších lovech. Za Moravskó sajtnu ujišťuji, že díky keším Praha-Brno, Brno Praha, Ti budeme rezervovat flek v síni slávy na GeoŠpilasu.

Vlado, gratulujeme. Milesovka zazila tento vikend skutecnou bouri. Taky jsi tam vylezl bez kysliku? :smiley: Tak at te to stale bavi.

Uz jsem na to cekal dlouho, kdy se to stane. Zrovna minuly tyden jsem byl v Bohnicich a je tam stale jeste hodne volneho mista. Tak ti gratuluji k teto mete a at te to bavi i nadale, jen se trochu obavam tvych nerealizovanych projektu v tvem profilu :wink: :wink: :wink: .

Posílám gratulace z Brna, přeju spoustu dalších super geozážitků :slight_smile:

K takovému jubileu se sluší pogratulovat. Takže milý jmenovče, přijemnou zábavu do dalších stovek odlovů.
P.S. omlouváme se, že jsme letos neučinili soudružskou návštěvu v táboře - nějak to nevyšlo, ale tvé nové keše jsme poctivě odlovili :slight_smile:

Moc gratuluju a víííítej náááám!!!

Velkaaa gratulaceee! Ted uz je zimni spanek povolen :wink: Preju co nejcasteji podobne pohodove svacinky nejen na vrcholcich hor, zkratka kdekoli na peknych mistech, kam se kvulit pixlam zatoulas.

Gratuluju, Vlado, a doufam, ze nepolevis a dalsi kesky budes lovit jako s hromy a blesky za patama, kdyz mas tu tisicovky na Thunder moutain. Evuse

Velka meta pokorena, gratulujeme, ale hlavne nepolevovat a lovit :smiley:

Vlado skvela prace !! Toz vitaj. Uz mas v pavilonku postel! Moc gratuluji Slaz a Tucek.

Super. I my se pripojujem ke gratulantum, at to slape jak ma. A diky za tve krasne kesky.

hrrrrr kombajnem pres litr k druhemu :wink: gratulujeme z drtive vetsiny k pohodove tisicovce