adreb: 1000

Tak a je to tady, Berda dosáhnul v poměrně rekordním čase 15 měsíců vstupu do pavilonu.
Gratuluji a děkuji za super kešky, co vyrábíte :slight_smile:

Berdo, tvojí první tisícovku zapijeme U kata, tady zatím jen virtuální gratulace. Pěkné místo na jubilejní jste si vybrali, na Ještědu muselo být krásně.
M+J+K+L

Gratulace prvnimu mileniu z Polabi do Polabi. Petre, at se stale dari.