Advandced islands of Prague - odlov dnes 18.6. v 18h

Po vyzve v listingu cache Advanced Islands of Prague (GCWRM2), ktera byla vcera obnovena, se mi prozatim ozvali xjp a jirwo a jsme domluveni na odlov v 18h. Kdo se chce pridat, necht je v tuto dobu na Branicekem brehu Vltavy. Pripadne sem muzete dopsat svuj zajem, at mame predstavu. Sice uz ji ma hodne cacheru odlovenu, ale spousta Prazaku jiste jeste ne… Plavky s sebou, Vltava uz ma super teplotu (odzkouseno pred tydnem na For my Beloved man).

Tak nakonec jsme se tam sesli 4: ja, jirwo, xjp a Felly. Plavani bylo fajn, Vltava je uz tepla, cili ostatni, co ji jeste nemate - s odlovem plavmo neni treba vahat, je to prijemne osvezeni…

Uf, tak to mi uteklo. Škoda.