Airspotter - 200

Gratuluji k nalezeni 200 kesi, slusne cislo. 100 uz dnes v podstate nic neznamena, ale 200 je uz vstup do skutecne zkusenych cacheru… :wink:

Takze gratuluji a zaroven dekuji za mnohe pekne kesky tebou zalozene! :slight_smile:

Co co co? Ja se na svou stovku tesim, a asi kazdej, kdo nema zrovna 180 nalezu ap. Tak nam tu radost nekaz…

aj stovka pre dotycneho vela znamena :slight_smile:
Gratulujem a prajem vela pohody pri dalsom hladani :)))

Blahopřejeme, a to tak, že veeelmi! :slight_smile:

M+3 geogirls

PS: teď jsem si uvědomil, že jste s A… a M… asi nejsilnější geoklan v ČR :slight_smile: :slight_smile:

Celý náš team se také připojuje ke gratulacím. Jen tak dál.

Pripojujeme se s gratulaci.

Take za sebe jako za polovicku dua Slajz - Tucek moc gratuluji a preji mnoho dalsich hezkych chvil z Geocachingem.

Také se připojuji ke gratulaci a přání do další dvoustovky

Vitam v klubu “o kousicek vic nez 199”.

Gratuluji. Přespurtoval jsi mě, ale jsem ti v patách.

Dobra prace, gratuluju, jen tak dal…