Gratuluji k nalezeni 200 kesi, slusne cislo. 100 uz dnes v podstate nic neznamena, ale 200 je uz vstup do skutecne zkusenych cacheru… ![]()
Takze gratuluji a zaroven dekuji za mnohe pekne kesky tebou zalozene! ![]()
Gratuluji k nalezeni 200 kesi, slusne cislo. 100 uz dnes v podstate nic neznamena, ale 200 je uz vstup do skutecne zkusenych cacheru… ![]()
Takze gratuluji a zaroven dekuji za mnohe pekne kesky tebou zalozene! ![]()
Co co co? Ja se na svou stovku tesim, a asi kazdej, kdo nema zrovna 180 nalezu ap. Tak nam tu radost nekaz…
aj stovka pre dotycneho vela znamena ![]()
Gratulujem a prajem vela pohody pri dalsom hladani :)))
Blahopřejeme, a to tak, že veeelmi! ![]()
M+3 geogirls
PS: teď jsem si uvědomil, že jste s A… a M… asi nejsilnější geoklan v ČR
![]()
Celý náš team se také připojuje ke gratulacím. Jen tak dál.
Pripojujeme se s gratulaci.
Take za sebe jako za polovicku dua Slajz - Tucek moc gratuluji a preji mnoho dalsich hezkych chvil z Geocachingem.
Také se připojuji ke gratulaci a přání do další dvoustovky
Vitam v klubu “o kousicek vic nez 199”.
Gratuluji. Přespurtoval jsi mě, ale jsem ti v patách.
Dobra prace, gratuluju, jen tak dal…