Airspotter 200

Tak to blahopřeji moc a moc. A hlavně děkuji za to Žalý, to je moc hezká keška !!! díky, díky a ještě jednou díky!!!

Připojuji se k Čejdovi s gratulací včetně pochvaly a poděkování za Žalý.