Airspotter #800

Tak Airspotter dnes ucasti na eventu Piknik u cesty dosahl dalsi pekne mety. Skoda, ze jsem ho na miste nepotkal a nemohl tak pogratulovat na miste-no tak aspon takto.

Tak jen tak dale-dalsi blizici se geopupendo je holt nevyhnutelne [:)]

Taky gratuluju a at ti to slape.

No vida. Clovek s nim mluvi a nic z nej nevypadne. Takze dodatecne posilam virtualni gratulaci a at to porad slape.

Tak Stando,

po osobni gratulaci pridavam jeste pisemnou. At Ti to tak stale jde.

Jirka

Gratulujem, Stando, nech Ta to bavi aj nadalej [:)]

Gratuluju! Vskutku nadzvuková rychlost [;)]

Ani jsi se nepochlubil ze mas osmistovku. Tak ti preju at se ti dari a bavi te to i nadale.

I ja se pripojuju k zastupu gratulantu, jen tak dal !!!

tak osobne jsem videl, ale netusil jubileum. takze az nyni elektronicky, at ti to dal slape [:)]

To je zajímavé, jak jsou ti geokačeři skromní. Nepřiznaj se, ale přesto gratuluji.

Blahopřeji a děkuji za pěkné keše.

Safra to jsi se taky mohl pochlubit na Pikniku, mohl jsem ti poblahoprat osobne, tak tak cinim alespon ted trochu opozdene. Tak at te to bavi i nadale.

Když už jsem Ti nepopřál osobně na Pikniku, činím aspoň takto. Ať ti to dobře loví i v dalších stovkách.