Airspotter ma #600!

Gratuluji k dosazeni krasneho cisla! Na 600 kesi vypada Airspotter opravdu velmi dobre!

Gratulujeme, Stando! Nepozorovaně, tiše a jistě překračuješ jednoho stováka za druhým, tak ať Ti to vydrží alespoň do tisícovky!

M+3

pane Cerny, gratulujem :)))

Ahoj Stando, to se ti to v Cechach lovi, co? V Madarsku bys jich mel asi tak dvacet :slight_smile: Hezky den

600 kesi? To je teda nasup! gratuluju a tise zavidim! :wink: