Gratuluji k dosazeni krasneho cisla! Na 600 kesi vypada Airspotter opravdu velmi dobre!
Gratulujeme, Stando! Nepozorovaně, tiše a jistě překračuješ jednoho stováka za druhým, tak ať Ti to vydrží alespoň do tisícovky!
M+3
pane Cerny, gratulujem :)))
Ahoj Stando, to se ti to v Cechach lovi, co? V Madarsku bys jich mel asi tak dvacet
Hezky den
600 kesi? To je teda nasup! gratuluju a tise zavidim! ![]()