Airspotter dologoval kesky a hned jsem o pricku nize
Tak, gratulace a koukam, ze ani nebrzdis ![]()
Vzpomínám na naše příjemné setkání v Praze u keše a posílám gratulaci k ohromujícímu výkonu.![]()
Moc gratuluju a mávám uvítacím transparentem v pavilonu ![]()
Airspottre, Aispottere,
kesovani te moc bere
kdyz uz mas tu tisicovku,
tak sebou hod na pohovku
ale jenom na chvilicku,
zase rychle pro krabicku.
Moc gratuluji a preji hodne pohody do dalsiho kesovani. Anad.
Blahopřejeme členu vítězného teamu 1.Czech GeoChecku k dosažení prvního litru. Přejeme mnoho dalších úspěchů.
Taky se připojuji k zástupu gratulantů a potřásám virtuální pravicí. Tisícovka je obdivuhodný výkon, a tak ti, Airspottere, přeju mnoho dalších keší a těším se na ubrousky ![]()
Nojo, na CGC se Czech Sky Attackers team naucil a vypiloval spravnou rychlost cachovani, cili ted uz to jde samo a bez brzd (ktere jsou ostatne u letadel ve vzduchu na nic, co :)). Tak at ti to leta za cachemi i nadale tak pohodove jako dosud!
Ponekud opozdene ale moc gratuluji k protnuti skvele mety. At ti to porad slape.
No jo no, piloti vzdycky umeli. Takze gratulace a prani prijemneho pobytu v pavilonu.