Airspotter - taky za litrem

Airspotter dologoval kesky a hned jsem o pricku nize :slight_smile: Tak, gratulace a koukam, ze ani nebrzdis :smiley:

Vzpomínám na naše příjemné setkání v Praze u keše a posílám gratulaci k ohromujícímu výkonu.:slight_smile:

Moc gratuluju a mávám uvítacím transparentem v pavilonu :slight_smile:

Airspottre, Aispottere,
kesovani te moc bere
kdyz uz mas tu tisicovku,
tak sebou hod na pohovku
ale jenom na chvilicku,
zase rychle pro krabicku.
Moc gratuluji a preji hodne pohody do dalsiho kesovani. Anad.

Blahopřejeme členu vítězného teamu 1.Czech GeoChecku k dosažení prvního litru. Přejeme mnoho dalších úspěchů.

Taky se připojuji k zástupu gratulantů a potřásám virtuální pravicí. Tisícovka je obdivuhodný výkon, a tak ti, Airspottere, přeju mnoho dalších keší a těším se na ubrousky :wink:

Nojo, na CGC se Czech Sky Attackers team naucil a vypiloval spravnou rychlost cachovani, cili ted uz to jde samo a bez brzd (ktere jsou ostatne u letadel ve vzduchu na nic, co :)). Tak at ti to leta za cachemi i nadale tak pohodove jako dosud!

Ponekud opozdene ale moc gratuluji k protnuti skvele mety. At ti to porad slape.

No jo no, piloti vzdycky umeli. Takze gratulace a prani prijemneho pobytu v pavilonu.