akce Liberecká žula a následný eventík

Užili jsme si báječný víkend v Liberci, kde jsme po dvou dnech úspěšně nalezli Libereckou žulu.

Tímto chceme poděkovat Pažitkovi za ubytování, jež naší společnosti nezištně poskytl a večer ještě zorganizoval nemalý eventík čítající odhadem čtyřicet kačerů. Poznali jsme tak drsné severské kolegy, příjemně pokecali a zavzpomínali na některé minulé akce. Později večer ještě dorazila parta vodáků z akce Je ti zima?, takže povídat bylo o čem.

event 

Pažitkovi patří ještě dík za to, že s námi v sobotu celou trasu prošel a naše šílené výpočty kontroloval silou výpočetní techniky. Kupodivu nám to několikrát vyšlo správně.

V neděli ráno lilo jak z konve a vypadalo to bledě, ale pak Ještěd rozřízl mraky a slunce přálo celé akci. Ivank a Oli, kteří dobře věděli co nás čeká, nás přišli logisticky podpořit. Horký, dobře ochucený čaj  přišel opravdu vhod a někteří z nás, kteří se při akci poněkud orosili, nepohrdli osuškou.

 Takže přátelé, staří i nově poznaní, díky moc, těšíme se na další setkání a máte to u nás. Ahoj.

 

Liberecká žula s sebou přinesla obrovské šílenosti!

Pro naši Mokrou partu to začalo už přejezdem ze Sázavy do Liberce, kde bylo plno kačerů. Samozřejmě setkání nebylo náhodné - však ti, kdož čtou fóra, o tom vědí své. Liberec nás uvítal vřele, šli jsme přímo z ruky do ruky ... naštěstí Liberčtí nejsou zvyklí používat razítka na útoky na sotva přišlé kolegy (nicméně pomáhali s držením, zastala se mne jen Ivank-a ... a protože byli v přesile, ještě dnes mám na sobě Pitrise).

Následující pokec, fotbálek a všechno kolem uteklo velmi rychle - zdá se mi, že nás hned pakovali ven. Cesta k Pažitkům proběhla bez úrazů a stejně tak i nocování ... teda až na ten počet použitých ponožek - myslím, že vůně z nich se ještě teď line městem.

Co dodat ... díky přátelé 

Jojo bol to nezabudnutelny vikend, nie je nad neplanovane aktivity [;)] Za napad spojit tieto dve aktivity dohromady moze Moharela a za realizaciu Jirina (spol. :slight_smile: Liberecakom patri vecna vdaka za mile privitanie a dufam, ze sa ukazu aj tu v Prahe, radi pre nich urobime oficialne ci neoficialne uvitanie. BTW na eventiku som na vlastnej kozi spoznal, co robi vplyv piva na vykon v branke pri futbalku, tymto sa Karci ospravedlnujem za to mnozstvo zinkasovanych golov [*-)]

Pratele, kamaradi, jsem rad ze se vam libilo, a doufam, ze se opet nekdy sejdeme, a zase se dobre pobavime zasmejeme.

Liberecka zula - eventik 

Vsimli jste si, ze Volfi pocita daleko lepe nez vypada? A ze vypada na svuj vek, opravdu dobre, zejmena po ranu :-) Mimochodem, i on vi, jak je dulezite miti Filipa :-)

Pro vymenu fotek z akce muzete zcela zdarma, jak jinak, pouzit FTP, fox.dpnet.org, jmeno: geofoto, heslo: geofoto

Ahóóój žuláci a vodáci! Tímto zdravím všechny účastníky Libereckého eventíku!

Bylo to spontánní a o to více super! Díky Pažitkovi za organizaci.

Doufám, že nikoho z Libereckých kačerů nerozházela razítková smršť, to už je taková naše eventová  tradice a byla míněna veskrze dobře [;)]

Chtěl bych poděkovat všem kamarádům, geokolegům no prostě všem za báječnou sobotu a neděli, kterou nám připravili ti, které geocaching opravdu baví. Nebudu jmenovat, možná, že bych na někoho zapomněl. Stejně je to každému jasné. Pokud na oplátku budete chtít s něčím pomoci, neváhejte se ozvat. Pokud budete chtít jet do Prahy na event a nemáte kde spát, rádi se vás v našem sqotu ujmeme. Ještě jedou děkujeme za opravdu nevšední zážitky z Liberce a okolí.

Milí přátelé,

byl to skutečně skvělý víkend a myslíme si, že bychom si jej mohli na jaře zopakovat třeba na Ještědských pomníčcích. A je tady celá řada zajímavých keší. Děkujeme všem za krásný sobotní večer a těšíme se na další razítkovou bouři! [:D]

Jojo! Pomníčky ještě nemáme. A pokud to Pražákům a Liberečákům nebude vadit, rádi bysme se připojili i my Tepličáci. A když jo, tak si je holt uděláme sami. [;)] Sice to nebude taková sranda…

Ohooo, kdo říká, že by to někomu vadilo??!!

Přátelé, jste tímto zapsáni v geoseznamu na "pomníčky" a to by v tom byl čert, abychom si je společně parádně neužili! [;)] 

Pak by ovšem bylo logické zakončit to přímo na hřebeni na Šámalce nebo v té nové hospodě na Rašovce.

Taky se hlásím! Ale bude záležet na tom, kdy to bude, moc ráda bych se zúčastnila… [Y][<:o)]!

Velmi rad pridem, ked budem moct, tu cache este nemam a rad vas vsetkych opat uvidim [H] Akurat prosim o nejaky neskorsi termin, za chvilku idem na pohotovost s nohou a ak je zlomena, tak si chvilku nepochodim [:)]

[quote] Saman: Velmi rad pridem, ked budem moct, tu cache este nemam a rad vas vsetkych opat uvidim [H] Akurat prosim o nejaky neskorsi termin, za chvilku idem na pohotovost s nohou a ak je zlomena, tak si chvilku nepochodim [:)]
[/quote]

Chuuudinko [:O]!!! Co jsi dělal?

Lyricka verzia je, ze som sa na Stalkerovi v zone dotkol striebornej pavuciny, a ako my Stalkeri vieme, to ma nasledky aj po opusteni zony.

 Epicka verzia je taka, ze sme isli po Stalkerovi s Veverkou na caj s polievkou do hospody a ja som sa smykol pri vystupovani z tramvaje. Kazdopadne sme este dali pat cache, poriadne boliet to zacalo az vecer [H]  Ale snad to bude ok, uvidim co na to povie X-ray. Proste pracovny uraz [:P]

No potěš… [:(]! Tak ti přeju, aby to bylo f pořádku, a mohl jsi zase brzo kešovat!!!

Tak Ti přeju abys na tom byl jako většina lidí co na RTG chodí a je jim prd nezařadil se k těm méně šťastným ,kterým opravdu něco je.Zlom vaz.

FNKV,x-ray technician on duty

Jen nepovídej, určitě jsi chtěl, aby si Tě Veverka zase vyfotila a tak jsi zase předváděl něco hodně veselého :-)

 

No to je morbidní, přát někomu, kdo si stěžuje na zlomenou nohu: "Zlom vaz" :-D

I když se jedná o Šamana ..... :-)

 

Tak sadricka na tri tyzdne, nastastie sa ale jedna len o vyron. Hned sme s brachom nafotili v ramci situacneho humoru znamu scenu zo Svejka - “Na Belehraaaad!!!” [:D] Foto dodam, ked mi ju bracho posle. S Veverkou sme ale nafotili spustu inych akcnych zaberov, nejake sa objavia v sprave z cesty do zony, dalsie v nasom humoristickom suboji vo vodackom vlakne. Dakujem vsetkym za ucast a starostlivost, od stredy ked dostanem chodiacu sadru cachujem o barliach, cool [H] Snad mi vyjde ucast v stredu na vodohorohospode, tesim sa na georazitka na sadre [:P]

[quote] Saman: Tak sadricka na tri tyzdne, nastastie sa ale jedna len o vyron. Hned sme s brachom nafotili v ramci situacneho humoru znamu scenu zo Svejka - "Na Belehraaaad!!!" [:D] Foto dodam, ked mi ju bracho posle. S Veverkou sme ale nafotili spustu inych akcnych zaberov, nejake sa objavia v sprave z cesty do zony, dalsie v nasom humoristickom suboji vo vodackom vlakne. Dakujem vsetkym za ucast a starostlivost, od stredy ked dostanem chodiacu sadru cachujem o barliach, cool [H] Snad mi vyjde ucast v stredu na vodohorohospode, tesim sa na georazitka na sadre [:P]

[/quote]

Co Švejka, Postřižiny jsi viděl?