Užili jsme si báječný víkend v Liberci, kde jsme po dvou dnech úspěšně nalezli Libereckou žulu.
Tímto chceme poděkovat Pažitkovi za ubytování, jež naší společnosti nezištně poskytl a večer ještě zorganizoval nemalý eventík čítající odhadem čtyřicet kačerů. Poznali jsme tak drsné severské kolegy, příjemně pokecali a zavzpomínali na některé minulé akce. Později večer ještě dorazila parta vodáků z akce Je ti zima?, takže povídat bylo o čem.
Pažitkovi patří ještě dík za to, že s námi v sobotu celou trasu prošel a naše šílené výpočty kontroloval silou výpočetní techniky. Kupodivu nám to několikrát vyšlo správně.
V neděli ráno lilo jak z konve a vypadalo to bledě, ale pak Ještěd rozřízl mraky a slunce přálo celé akci. Ivank a Oli, kteří dobře věděli co nás čeká, nás přišli logisticky podpořit. Horký, dobře ochucený čaj přišel opravdu vhod a někteří z nás, kteří se při akci poněkud orosili, nepohrdli osuškou.
Takže přátelé, staří i nově poznaní, díky moc, těšíme se na další setkání a máte to u nás. Ahoj.
Liberecká žula s sebou přinesla obrovské šílenosti!
Pro naši Mokrou partu to začalo už přejezdem ze Sázavy do Liberce, kde bylo plno kačerů. Samozřejmě setkání nebylo náhodné - však ti, kdož čtou fóra, o tom vědí své. Liberec nás uvítal vřele, šli jsme přímo z ruky do ruky ... naštěstí Liberčtí nejsou zvyklí používat razítka na útoky na sotva přišlé kolegy (nicméně pomáhali s držením, zastala se mne jen Ivank-a ... a protože byli v přesile, ještě dnes mám na sobě Pitrise).
Následující pokec, fotbálek a všechno kolem uteklo velmi rychle - zdá se mi, že nás hned pakovali ven. Cesta k Pažitkům proběhla bez úrazů a stejně tak i nocování ... teda až na ten počet použitých ponožek - myslím, že vůně z nich se ještě teď line městem.
Jojo bol to nezabudnutelny vikend, nie je nad neplanovane aktivity [;)] Za napad spojit tieto dve aktivity dohromady moze Moharela a za realizaciu Jirina (spol. Liberecakom patri vecna vdaka za mile privitanie a dufam, ze sa ukazu aj tu v Prahe, radi pre nich urobime oficialne ci neoficialne uvitanie. BTW na eventiku som na vlastnej kozi spoznal, co robi vplyv piva na vykon v branke pri futbalku, tymto sa Karci ospravedlnujem za to mnozstvo zinkasovanych golov [*-)]
Pratele, kamaradi, jsem rad ze se vam libilo, a doufam, ze se opet nekdy sejdeme, a zase se dobre pobavime zasmejeme.
Vsimli jste si, ze Volfi pocita
daleko lepe nez vypada? A ze vypada na svuj vek, opravdu dobre, zejmena
po ranu :-) Mimochodem, i on vi, jak je dulezite miti Filipa :-)
Pro vymenu fotek z akce muzete zcela zdarma, jak jinak, pouzit FTP, fox.dpnet.org, jmeno: geofoto, heslo: geofoto
Chtěl bych poděkovat všem kamarádům, geokolegům no prostě všem za báječnou sobotu a neděli, kterou nám připravili ti, které geocaching opravdu baví. Nebudu jmenovat, možná, že bych na někoho zapomněl. Stejně je to každému jasné. Pokud na oplátku budete chtít s něčím pomoci, neváhejte se ozvat. Pokud budete chtít jet do Prahy na event a nemáte kde spát, rádi se vás v našem sqotu ujmeme. Ještě jedou děkujeme za opravdu nevšední zážitky z Liberce a okolí.
byl to skutečně skvělý víkend a myslíme si, že bychom si jej mohli na jaře zopakovat třeba na Ještědských pomníčcích. A je tady celá řada zajímavých keší. Děkujeme všem za krásný sobotní večer a těšíme se na další razítkovou bouři! [:D]
Jojo! Pomníčky ještě nemáme. A pokud to Pražákům a Liberečákům nebude vadit, rádi bysme se připojili i my Tepličáci. A když jo, tak si je holt uděláme sami. [;)] Sice to nebude taková sranda…
Velmi rad pridem, ked budem moct, tu cache este nemam a rad vas vsetkych opat uvidim [H] Akurat prosim o nejaky neskorsi termin, za chvilku idem na pohotovost s nohou a ak je zlomena, tak si chvilku nepochodim [:)]
[quote]
Saman: Velmi rad pridem, ked budem moct, tu cache este nemam a rad vas vsetkych opat uvidim [H] Akurat prosim o nejaky neskorsi termin, za chvilku idem na pohotovost s nohou a ak je zlomena, tak si chvilku nepochodim [:)]
[/quote]
Lyricka verzia je, ze som sa na Stalkerovi v zone dotkol striebornej pavuciny, a ako my Stalkeri vieme, to ma nasledky aj po opusteni zony.
Epicka verzia je taka, ze sme isli po Stalkerovi s Veverkou na caj s polievkou do hospody a ja som sa smykol pri vystupovani z tramvaje. Kazdopadne sme este dali pat cache, poriadne boliet to zacalo az vecer [H] Ale snad to bude ok, uvidim co na to povie X-ray. Proste pracovny uraz [:P]
Tak sadricka na tri tyzdne, nastastie sa ale jedna len o vyron. Hned sme s brachom nafotili v ramci situacneho humoru znamu scenu zo Svejka - “Na Belehraaaad!!!” [:D] Foto dodam, ked mi ju bracho posle. S Veverkou sme ale nafotili spustu inych akcnych zaberov, nejake sa objavia v sprave z cesty do zony, dalsie v nasom humoristickom suboji vo vodackom vlakne. Dakujem vsetkym za ucast a starostlivost, od stredy ked dostanem chodiacu sadru cachujem o barliach, cool [H] Snad mi vyjde ucast v stredu na vodohorohospode, tesim sa na georazitka na sadre [:P]
[quote]
Saman: Tak sadricka na tri tyzdne, nastastie sa ale jedna len o vyron. Hned sme s brachom nafotili v ramci situacneho humoru znamu scenu zo Svejka - "Na Belehraaaad!!!" [:D] Foto dodam, ked mi ju bracho posle. S Veverkou sme ale nafotili spustu inych akcnych zaberov, nejake sa objavia v sprave z cesty do zony, dalsie v nasom humoristickom suboji vo vodackom vlakne. Dakujem vsetkym za ucast a starostlivost, od stredy ked dostanem chodiacu sadru cachujem o barliach, cool [H] Snad mi vyjde ucast v stredu na vodohorohospode, tesim sa na georazitka na sadre [:P]