V Tescu mají aktuálně akci na jejich obdobu lock & lock, na všechny krabice je 30% sleva. Pětilitrovou hranatou jsem kupoval za 139 Kč.
Hezky, diky za info ![]()
PS: Reklama na komercni subjekt !! Admini a modi, honem !! Prispevek smazat, a autora zaBANnovat, ukrizovat a upalit !! ![]()
Pak to bude vypadat takto:
V obchodě PíP mají pěknou krabičku od výrobce PíP. Kvalitou je lepší než PíP od PíP, ale horší než PíP od PíP. :D:D:D
Dík za info o krabičkách.
ostatní: vtípky na mazání reklam adminama z vláken už začínají být trochu trapné, nemyslíte? ![]()
Velmi kvalitní "locklocky" nějaké německé výroby mají tady v CB v Mobelixu - také v této cenové hladině.
4 Werki - to byl muj prvni takovej…
uznej ze to je na palici - nejakej model GPS tu muzu vychvalit do nebes, ale odkaz na prodejnu kde ho maji tu dat nesmim.
Vyrobci dat vydelat muzu, ale prodejci ne… to samy geocoiny, krabicky…
Slovy Smila Fleka z Nohavic - dava to smysl? ![]()
kubulak: ok, já jsem to myslel obecně, opravdu se nezabívám kdo a kolikrát ![]()
Když popíšeš takovýhle případ tak to opravdu smysl nedává. A je pravda že tím pádem by měli být potírány i tyhle případy, protože si ty krabičky nechává tesco vyrábět jen pro sebe ![]()