Ahoj, měli byste někdo nějaký zajímavý typ na keš v Praze nebo blízkém okolí? Může být jak klasická tak i multina, tak max na půl dne. Nějaká zajímavá a i akčnější (difficulty, terrain 2-4).
Chtěl bych kámoše vzít ven na pořádnej týmbuilding, ale zase ne na něco kde mi popadá půlka ze skály a druhá zmízí někde v zemi Dík za případnou radu.
Velmi doporučuji cache Pláň, ta má terén 4, ačkoliv je na naprosté rovině. Proč? To se dozvíš
Jinak také velmi zajímavá je cache Styx, na kterou se chystám už třetí týden :@
Nee to nema byt seriozni tymbuilding. Jenom chci nekam vytáhnout kámoše co jsem dlouho neviděl a napadlo mě je vytáhnout na nějakou tu zajímavější keš. Určitě nechci 5/5, jak sem spíše psal něco střední obtížnosti!
Matrix mám už nějakou dobu v hledáčku, ale zatím sem se neodhodlal. Nevím jestli na něj mám přecejenom ještě tolik zkušeností. Co jsem koukal do listingů tak nevím nevím, abysme vůbec byli úspěšní…
btw - Matrix: jak se tam dá nejlíp dostat, pokud nejedem autem ani na kole? Vlášek nebo bus MHD? Chystáme se na něj příští víkend, tak se uvidí, jak to dopadne
ze stranky matrixu se mrkni na mapy.cz a dej si vyhledat MHD. uvidis, kde jsou kolem zacatku zastavky a co na ne jede a pak si muzes vyhledat jizdni rad.