Ahojte,
dnes som chcel sledovat tlak vzduchu z GPSky na pocitaci a az ked som to pripichol na kabel som si uvedomil ze vlastne ziadny SW tuto moznost neponuka.
Neviete o programe ktory by to vedel, resp je vobec nejaka moznost ako dostat z garminu tieto data? Ide o gpsmap 76s.
Dakujem ![]()