Ako oslavit 100vku??

cau

uz mam 96 hitov a rozmyslam ako oslavit 100vku

je nejaka super mega cache ktoru treba urcite vidiet?

mohol by som si ju nechat na den prveho vyrocia svojho prveho nalezu, aha to som prepasol predvcerom…

alebo mam zapalit GPS a venovat sa niecomu inemu?

co ste spravili Vy?

Skoda, kdybys mel 95, tak ti muzu vnucovat svou BMC serii :slight_smile:

moje #100 byla celkem normalni cache po pekne ture na Hudson Highlands

#200 vysla na pivni event, to je sikovne ze ti muzou vsichni poprat osobne (ostatne prvni geopivo jsi propasl, tak si na pristim muzes zalogovat find)

#300 je jeste daleko, jestli nebude moc snehu, tak uvazuju o Grenzwertig (viz muj link v threadu Max. obtiznost).

Co kdyby jsi pri te prilezitosti zalozil novou super mega cache. To je pekna oslava, ne? :slight_smile: No a ani bych se nedivil, kdyby to byla AD Cache only :wink: Jinak gratulace k budouci 100ce..

pockaj daj mi 2 dni… 100 bude urcite.

mozno pojdem do 5. statu svojej gc kariery

nove cache su uz plne a na policke…

no, nove cache plne a na policke som kupoval a pripravoval s Tebou uz pred dvoma mesiacmi, lebo si bol lenivy ich pripravit, a Ty nic, dokonca som Ti do jednej urobil aj logbook a Ty furt nic, takze 100 cache by si mohol naozaj oslavit pracou :))))))))))

bratri bratri, vcera byl Evo mozkem cele akce a skvele nas organizoval … . Ale je fakt, ze prace slechti. Slavi se taky 50? Asi ne, co?

slavit mozes kazdu jednu, ja si davam pivo skoro kazdy den, ale neviem, ci na oslavu dalsej najdenej cache :)))

Slysel jsem, ze nekdo slavil 10 nebo 20, ale to byl vozickar, takze ho to stalo tolik usili jako ostatni 100.

Jednotlive stovky se snad slavi do 500 nebo 1000, pak uz se to omrzi a slavi se po petistovkach. Na druhou stranu pokud dosahnes treba 3000, usporadaji ostatni event na tvou pocest.

(ne ze by tohle bylo v nejakych pravidlech, jsou to spis mistni zvyklosti)

Micka, kazdopadne na geopive s Tebou tu 50ku rad zapijem :)))

Zkus Ruebenzahl cache na hrebeni Krkonos. Neni to tedy az tak moc o hledani, spis o turistice. Super prochazka s vyhledy a pekne vyskove metry, i objemem ta cache mega rozhodne je. V zari je asi nejlepsi doba na chozeni po Krkonosich, ale to by sis musel pospisit - za par dni uz tam nahore zacne padat snih. A hlavne ne potme ;-D - to zadne panorama nebude…

Ja jsem Oslavil 100vku vcera na Poledniku na Sumave - moooc dobry.

tak to gratulujem, Barba :-))))))))))

btw. oslava sa o par dni odklada, zo Slovenska mam 2x DNF…
zalogujem ich len co pojde gc.com