Co kdyby jsi pri te prilezitosti zalozil novou super mega cache. To je pekna oslava, ne? No a ani bych se nedivil, kdyby to byla AD Cache only Jinak gratulace k budouci 100ce..
no, nove cache plne a na policke som kupoval a pripravoval s Tebou uz pred dvoma mesiacmi, lebo si bol lenivy ich pripravit, a Ty nic, dokonca som Ti do jednej urobil aj logbook a Ty furt nic, takze 100 cache by si mohol naozaj oslavit pracou :))))))))))
Slysel jsem, ze nekdo slavil 10 nebo 20, ale to byl vozickar, takze ho to stalo tolik usili jako ostatni 100.
Jednotlive stovky se snad slavi do 500 nebo 1000, pak uz se to omrzi a slavi se po petistovkach. Na druhou stranu pokud dosahnes treba 3000, usporadaji ostatni event na tvou pocest.
(ne ze by tohle bylo v nejakych pravidlech, jsou to spis mistni zvyklosti)
Zkus Ruebenzahl cache na hrebeni Krkonos. Neni to tedy az tak moc o hledani, spis o turistice. Super prochazka s vyhledy a pekne vyskove metry, i objemem ta cache mega rozhodne je. V zari je asi nejlepsi doba na chozeni po Krkonosich, ale to by sis musel pospisit - za par dni uz tam nahore zacne padat snih. A hlavne ne potme ;-D - to zadne panorama nebude…