Ahoj, prosim kdo mi poradi kde si muzu aktivovat Geocoin 2006? Jde to jeste a nebo mam smulu? Nemam Aktivační kód a podle http://wiki.geocaching.cz/wiki/Aktivační_kód bych si ho mel aktivovat na strance http://www.geocaching.cz/CoinActivation.aspx ktera nefunguje.
Diky. ![]()
Napiš Šamanovi (Saman Team). Ten má všechny kódy českých GC.
Já myslel, že se všechny TB a GC aktivují na strákách GC.COM (odkaz Trackable Items). Ale jak je to s aktivací nevím, neb žádný TB ani GC zatím nemám.
Ta stránka na GC.CZ určitě nebude fungovat, protože odkazuje na starý systém pracující s ASP, nové je koukám PHP.
Asi by to chtělo opravit odkazy na WIKIPEDII.
Nevím ze které produkce máte tyto coiny, ale zkuste :
http://www.cachezone.com/activation/
http://www.hogcode.com/
Jestli je to oficiální Czech Republic Geocoin z r. 2006, tak ten se skutečně aktivoval na stránce http://www.geocaching.cz/CoinActivation.aspx. Je to asi měsíc, co jsme to dělali.
Jak zdejiz bylo napsáno, kontaktuj Samana:
http://www.geocaching.com/profile/?u=saman+team
EDIT: ježišmarja, jak tady ty debilní url fungujou? No, máš to bez přímýho odkazu, nevím jak na to a nechce se mi to zkoumat ![]()